x-kom hosting

Windows 8.1 - problem

piotrsz1980
utworzono
utworzono

Witam,

 

posiadam zainstalowany na swoim laptopie system operacyjny Windows 8.1.

Problem, z którym nie mogę sobie poradzić ,dotyczy braku możliwości włączenia starszej gry komputerowej - Football Manager 2005.

Kwestia jest na tyle ciekawa, że jeszcze kilka miesięcy temu gra chodziła na tym samym komputerze bez zarzutu, teraz po kilkumiesięcznej przerwie, gdy ponownie zapragnąłem uruchomić grę, po wciśnięciu ikony na pulpicie nic się nie dzieje. 

Nic nie dało ponowne zainstalowanie gry, jak i również zmiana trybu zgodności na starsze wersje Windowsa jak i uruchomienie w trybie administratora.

Przypuszczam, że może być to spowodowane zainstalowanymi w międzyczasie aktualizacjami Windowsa 8.

Za wszelkie porady i sugestie będę niezmiernie wdzięczny.

 

pozdrawiam

 

Piotr

 

 

Mateusz610
komentarz
komentarz

Siema,
Mam dokładnie tak samo z Counter-Strike 1.6 . Próbowałem pobierać różnego rodzaju sterowniki, oglądałem filmiki na yt i dalej nie znam odpowiedzi dlaczego :(.

  • 1 miesiąc później...
Mateusz610
komentarz
komentarz

Oddałem komputer do serwisu ;) I na szczęście udało tam się fachowcom rozwiązać mój problem za jedyne 100 zł ;)
Teraz już wszystko w grze śmiga jak należy ;]

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.