x-kom hosting

Słaba wydajność w grach

avalion02
utworzono
utworzono

Witam was wszystkich nie wiem czy to dobry temat ale nie wiedzialem gdzie sie mam o to zapytac.

Posiadam taki sprzęt:

amd fx 6300 3,5 + turbo 4,2

gainward geforce 720gt 2gb - nie za piekna ale zainwestowalem w chlodzenie i lata podrecona wiec daje rade

8gb ram 1600hz

ssd sata 500gb

cooler master 500w

 

noi moj problem polega na klatkowaniu w grach grafika jest nie zapiekna gdy przeinstalowalem na win 32 bit wszystko bylo w normie fajne detale i wgl ale mi sie szybko zepsol ten win 32b i przeinstalowalem na win 7 professional 86b

 dajmy na to world of tanks chodzi mi na sredniej poprawionej bez lagow po 50fpsow na win 32 bit teraz to sie nie da wcale grac grafika na najnizszych wymaganiach po 80fpsow grafika jest nie do zniesienia czolgi wygladaja jakby mialy sie rozpasc jakies schodkowane nie wiem gdzie jest wina mi sie wydaje ze to karta jest za slaba no ale wczesniej bylo okey to raczej wina lezy w czyms innym czekam na wasza pomoc bo nie znam sie tak dobrze na pc ;d znalazlem kolejny problem przy robieniu ss gdy to robie ciagle mam ss pulpitu dziwne

Paw565
komentarz
komentarz

86 bit to to samo co 32 bity ;)

avalion02
komentarz
komentarz

to w czym jest problem?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.