x-kom hosting

Monitor nie chce się włączyć!

łysy
utworzono
utworzono

Monitor typu CRT

Przez długi czas monitor dzialal bez zarzutu. Wczoraj podczas normalnego korzystania nagle cos pstryknęło, obraz zgasł i od tej pory monitor nie chce sie włączyć. Po naciśnięciu przycisku włączającego normalnie zaczyna świecić zielona lampka, po czym po okolo 1 sekundzie gasnie i monitor sie wyłącza. Nie ma tu znaczenia fakt czy komputer jest włączony czy nie.

Model monitora:

Samsung Syncmaster 750S

Prosze o nie dawanie odpowiedzi typu: "sprawdz sterowniki karty"... Nie chodzi tutaj o żadną kompatybilność z komputerem, chcę móc po prostu uruchomić ten monitor nawet gdy komputer jest wyłączony. W takich sytuacjach dawniej monitor wyswietlal komunikat No Signal i działał. Teraz lampka na chwilę się włącza po czym monitor gaśnie. Próbowałem też podłączać inne kable zasilające - nic nie pomogło. Co moze być przyczyną i w jaki sposób moge to naprawić?

Tomek
komentarz
komentarz

Miałem kiedyś podobny problem z SyncMasterem(nie chciał się włączyć).

Problem tkwił w zimnych lutach(miejsca połączania, które nie mają styku) przy złączu zasilania.

łysy
komentarz
komentarz

Też miałeś tak, że "włączał się" na ułamek sekundy, po czym gasł?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.