x-kom hosting

Gateway NV75S laptop, zmiana procesora na lepszy

pablo102425@wp.pl
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam, posiadam laptopa Gateway NV75S od trzech lat. Laptop służy mi dość dobrze, ostatnio lekko go rozbudowałem, dodałem RAM do max ilości, dołożyłem 500 GB SSD do 2TB HDD (w laptopie są dwa wejścia na dyski), oraz baterię na największą pojemność jaką znalazłem.

 

Ostatnią rzeczą (chyba) jaką mogę w nim rozbudować to CPU.

 

Wklejam screena z programu CPU-Z co mam obecnie:

 

Schowek01_zpspuabdlcl.jpg

 

Laptop służy mi do normalnego użytkowania, praca biurowa, przeglądanie WWW oraz ostatnio gra World of Tanks, no właśnie, tutaj trochę FPSów brakuje i teraz czy jest sens i czy da się wrzucić tu coś mocniejszego?

 

Znalazłem na stronie producenta że mój model był montowany z 4 różnymi procesorami. Czy któryś z nich jest lepszy od tego co mam obecnie? Czy może znaleźć coś całkiem innego co będzie pasować?

 

https://panam.gateway.com/s/notebook/2011/gateway/nv/NV75S/NV75Ssp2.shtml

 

Oczywiście z góry dziękuję za odpowiedź.

Youki
komentarz
komentarz

A8 był trochę wydajniejszy, ale nie wiem czy jest sens go szukać, bo różnica specjalnie duża nie będzie.

pablo102425@wp.pl
komentarz
komentarz

A jakieś inne spoza tej listy jestem w stanie wrzucić na tą płytę?

Youki
komentarz
komentarz

Nie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.