x-kom hosting

Program do zmniejszania filmu

matkin
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam potrzebuje programu ktory mi zmniejszy film np, w formacie mp4 do wielkosci zby zmiescil sie na plycie dvd. Powiedzmy ze ma 5GB a na plycie miesci sie 4GB z kawalkiem tylko. nie chce zadnego konwertera plikow bo nie o zmiane mi chodzi rozdzielczosci tez nie chce zmieniac tylko ciut zmniejszyc go. Jakos nic nie znalazlem ciekawych prpgramow jak sa to wiekszosc do obslugi plyt dvd czyli formatu video ts   .vob. I tymi programami nie da sie mp4 akurat a szkoda bo maja automatyczne zniejszanie do wielkosci plyty dvd. Bede wdzieczny za pomoc jakies podpowiedzi programow ? najlepiej prosty i po polsku ale najwazniejsze zeby dobrze dzialal i spelnial swoja funkcje.

matkin
komentarz
komentarz

Nikt nie potrafi pomoc ?
Czy musze konwertować film żeby miał mniejszy rozmiar jak nie chce zmieniać formatu pliku jaki jest taki mi odpowiada. A konwersja strasznie długo zajmuje nie da się tylko zmniejszyć pliku do nagrania ? A może są programy do nagrywania co zmniejszają plik przed nagraniem tak jak programy do płyt DVD. ?

matkin
komentarz
komentarz (edytowane)

Moze to nie w tym temacie ale czy ktos sie zajmuje zmiejsza niem filmy sobie np na tablet czy telefon ? i pytanie ile wam zajmuje konwersja takiego filmu z plyty dvd 4GB na format mp4 np. w wielkosci 1GB bo mi to program pokazuje ze bedzie trwalo 3 godziny inny program 7 godzin czy to az tak duzo czau trwa czy poprostu moj laptop jest slaby az tak. Bo to az odechciewa sie wszystkiego jak tyle to ma trwac a chcialem sobei kilka filmow zrzucic zeby miec w droge czasami.

 

A w temacie nadal nic nie wiem przeszukuje internet i fora itp i nic nie znalazlem dalej jak to zrobic i czy sie da wogole ?

  • 2 tygodnie później...
matkin
komentarz
komentarz

Nikt nie wie jak to zrobic ? bo nadal nie moge zarchiwizowac swoich filmow w formacie mp4 na plytach dvd bo maja wiecej niz pojemnosc plyty.

  • 2 tygodnie później...
matkin
komentarz
komentarz

Nikt nie wie jak i czym to zrobic ??

PCFan
komentarz
komentarz

Avirecomp

matkin
komentarz
komentarz

A juz myslalem ze bedzie cos dobrego bo nie spotkalem sie z taka nazwa programu ale niestety on mi sie nie przyda, jak pisalem mam film mp4 a on avi tylko obsluguje. Ja potrzebuje do mp4 cos.


Ja dalej nic nie znalazlem i widze ze tu tez nikt niec nie wie bo cisza w temacie szkoda bo dalej miij problem nie rozwiazany.

  • 2 miesiące później...
matkin
komentarz
komentarz

Ponoawiam temat dalej nie wiem czym to zroboc i szybko jak by sie dalo jak nie smiejszac to zmniejszyc samo bitrate nie wiem co kolwiek alby ciut zmniejszyc plik filmu zeby zmiescil sie na plycie. Mam flm no 4.7 lub 5 GB a na plycie moge tylko 4.3.

Paw565
komentarz
komentarz

Rendering może pomóc. Generalnie trudno zmiejszyć rozmiar klipu.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.