x-kom hosting

Internet Neostrada Orange

patrykus21
utworzono
utworzono

Witam wszystkich.

 Chciałbym poruszyć mój problem, ale zaczne od tego, że mam 16 lat dlatego dopiero teraz zaciekawiłem się rachunkami, a moja mama 55 i kupywała sama internet juz ładnych pare lat temu i wiecie jak to mogą wszystko wcisnąć "starej babie".

Mama za 10mb płaci +86zł. Nie sądzicie że to za dużo? Wymienie za co dokladnie płaci:

 

*Neostrada Orange do 10Mb- promocja Szybka Neostrada i Telewizja (24 mies.) - 47,16zł brutto

*Orange TV- promocja Szybka Neostrada i Telewizja (24 mies.) - 16,84zł brutto

Razem: 64zł

 

Zawieszenie świadczenia usług telefonicznych w sieci analogowej - 21,53zł brutto

 

Razem: 85,53zł

 

Do zapłaty: 85,52zł 

 

 Mama jeszcze mówiła że wcisneli jej dekoder za ktory placi miesiecznie 5zł ~ wlicza się do tych +86zł.

Oczywiście nie korzystamy z niego, ale musieli coś jej wcisnąć, okej pomijając już to...

 

 [WAŻNE] Mamy na gniazdko nie mamy stacjonarnego telefonu. Za gniazko też jest pewna kwota do zapłacenia miesięcznie, tylko że nie widze na fakturze coś o tym ~ nie wiadomo ile płacimy za gniazdko.

 

Jeszcze mam jedną prośbę. Co to jest Orange TV? Czy to oni nam to wcisneli? Korzystam z modemu 2.0 + gniazdko ( w modemie jest darmowe wi-fi). Żadnej telewizjii!!

 

PS: Prosze bez żadnej spiny jeżeli wyszedłem na durnia, ale wiem że moja mama ma już pare ładnych lat i powiedzmy 16 zł w te czy we w te nie robi jej różnicy.

 

Pozdrawiam :)

 

 

 

 

 

 

 

 

Krisgard
komentarz
komentarz

Jest to spora kwota, również miałem neostarde + telefon stacjonarny, niestety mieszkam na wsi i miałem do wyboru to albo radiówkę. Teraz zamontowali nam światłowód i za intranet 60 mb płacę 49,99. Jeżeli masz możliwość zmiany to powiedz mamie by z nich zrezygnowała. Co do umowy przeczytaj dokładnie masz internet do 10 mb, a nie 10 mb. Więc to jest dopiero lipa.

patrykus21
komentarz
komentarz

Jest to spora kwota, również miałem neostarde + telefon stacjonarny, niestety mieszkam na wsi i miałem do wyboru to albo radiówkę. Teraz zamontowali nam światłowód i za intranet 60 mb płacę 49,99. Jeżeli masz możliwość zmiany to powiedz mamie by z nich zrezygnowała. Co do umowy przeczytaj dokładnie masz internet do 10 mb, a nie 10 mb. Więc to jest dopiero lipa.

No masz racje, są to duże koszty w ogóle dla nas nie korzystne. W mojej miejscowości prawie wszyscy mają światłowody. Tak w umowie jest do 10mb ;). Za jakiś czas pomyślimy o światłowodach. Narazie mama nie ma głowy do tego ;D

Krisgard
komentarz
komentarz

Niestety podłączenie to koszt kilkuset złoty. U nas było za darmo jak chodzili i kto chciał jakbyś chciał teraz by ci specjalnie podłączali to pewnie troszkę by trzeba było płacić ;[ 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.