x-kom hosting

Serwer pod prosta strone

Shinek
utworzono
utworzono

Witam.

 

Potrzebuje zalozyc prosta strone, skladajaca sie tylko z strony glownej i niewielkiego forum. Wymóg jest taki aby serwer uciagnal przynajmniej odwiedziny 1000 osob jednoczesnie. 

 

Domene juz mam upatrzona, .com za 36zł na 2 lata 

 

Co mozecie mi polecic?

 

Pozdrawiam

WireBoot
komentarz
komentarz

http://linuxpl.com

Da rade bez problemów.

  • 1 miesiąc później...
4pc
komentarz
komentarz

hekko sobie poradzi. Kwestia dopasowania konta. Wiesz ile mniej więcej transferu potrzebujesz? To dopiero przewidywania że strona będzie generowała taki ruch, czy ona faktycznie już istnieje?

  • 1 miesiąc później...
Morelka
komentarz
komentarz

Nawet na najmniejszym koncie Firehost postawisz sobie na spokojnie kilka małych stronek. Musisz tylko myśleć rozsądnie - strona ma coraz większy ruch, to wtedy potrzebujesz jednocześnie większego konta, tak? I staraj się optymalizować zawartość serwera - to kluczwe.

4pc
komentarz
komentarz

To powinno być normalne przy każdym hostingu. Bardziej bym się martwił jeśli dany hosting nie dawałby takiej możliwości.

Sprawne działanie, wysoki uptime i solidny support to raczej absolutne podstawy przy usługach hostingowych.

Morelka
komentarz
komentarz
Wiele rzeczy powinno być, a wcale nie jest. Tak samo nie powinno dojść do awarii, w której ludzie stracą wszystkie posiadane pliki, prawda?
A jednak do niej doszło i to na sporym hostingu. Z jakością usług serwerowych bywa naprawdę różnie.
  • 2 tygodnie później...
celeste
komentarz
komentarz

Wypróbuj dhosting.pl maja stabilne serwery i funkcjonalny panel administracyjny.

  • 2 tygodnie później...
Morelka
komentarz
komentarz
No i co? Masz to testowe konto w Firehost? W tym budżecie moim zdaniem nie znajdziesz solidniejszej usługi.
Tzn. rób ze swoją kasą co chcesz, ale jak dla mnie to jest konto, które Ci wystarczy pod kilka serwisów.
Piszę o tym najmniejszym.
MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Użytkownik Shinek był ostatnio na tym forum 14 grudnia zeszłego roku.

4pc
komentarz
komentarz

Możemy sobie dyskutować, zapomnij o autorze tematu. Zakładam, że już więcej się tutaj nie pojawi. A i tak usługa o której pisałem jest znaczne stabilniejsza. Jeśli kiedykolwiek to sprawdzisz, to zauważysz.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.