x-kom hosting

Jak sprawdzę, czy win 8 będzie działać na komputerze

Manaa
utworzono
utworzono (edytowane)

Cześć!

Mam sprawę. Dwa lata mój stacjonarny komputer nie działał, był zepsuty. Jakiś czas temu został naprawiony i zainstalowany stary windows xp jak wcześniej był na tym komputerze. Zaczęło mi wyskakiwać okienko, że xp już nie jest wspierany, bardziej zagrożony itd. Weszłam na stronę Microsofta i poczytałam co dalej zrobić, pobrałam stamtąd Pobierz Asystenta uaktualnienia do systemu Windows, aby dowiedzieć się, czy na Twoim komputerze może działać Windows 8 ale po uruchomieniu wyskakuje okienko "Nie można zainicjować folderu Autostart [Error = 0x80004005]. Jak mam sprawdzić, czy windows 8 będzie działał na moim komputerze?

 

Dodatkowo zaczęły mi co chwilę wyskakiwać reklamy, otwierają się strony z reklamami i nie wiem dlaczego.

Z góry dziękuję za pomoc.

politolog
komentarz
komentarz

Znasz specyfikację swojego komputera ? Procesor , ilość RAMU itd ? 

Manaa
komentarz
komentarz

To co wiem to:
komp_zpsql3yujrx.png

 

[URL=http://s1273.photobucket.com/user/Marzka95/media/Screen_zps4h3pjxuw.png.html]th_Screen_zps4h3pjxuw.png[/URL]

r102
komentarz
komentarz

Procesor dosyć wiekowy, on może nie tyle mieć problemy z win8 (o ile znajdą się odpowiednie sterowniki głównie do płyty głównej), co z różnymi fajerwerkami które wybuchną przy np otwarciu każdej strony internetowej czy próbie odpalenia filmu HD.

 

Ale nigdy nie warto porzucać ćwiczeń, zainstaluj  win8 w wersji trial na próbę i się zobaczy.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.