x-kom hosting

Problem z mikrofonem

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: ŻYŁA ,
ŻYŁA
utworzono
utworzono

Witam, jestem nowy, przepraszam jeśli taki temat był poruszony, ale nie miałem czasu przeszukiwać setki innych problemów. Więc tak, niedawno z kolegą chciałem obejrzeć sobie film na głośnikach, po podłączeniu ich wyskoczyło "okienko", przepraszam, nie wiem jak się to fachowo nazywa. Tam było do wyboru parę urządzeń audio, wybraliśmy głośniki, wszystko pięknie działa, lecz przez przypadek zaznaczyliśmy pole aby w przyszłości komputer nie wykrywał innych urządzeń audio. Nie wiem czemu to zrobiłem, może po prostu miałem taki odruch. Dobra nie bd się tłumaczył, po prostu to zaznaczyłem i kliknąłem ok. po obejrzeniu filmu z powrotem podłączyłem słuchawki i mikrofon oczywiście jak można się domyślić mikrofon nie działał :-). Pytanie do Was, czy można to jakoś zmienić, aby komputer ponownie wykrywał podłączone urządzenia. A i najważniejsze, komputer ma już swoje lata, mam już go ok 7 lat, Sterownik głosu to SoundMAX, mikrofon to Trust- Starzz Microphone. Dziękuję z góry za pomoc i dobre chęci ;-) 

Pattom
komentarz
komentarz

Tez tak kiedys kliknąlem i wydaje mi sie ze znalazlem w panelu sterowania ta opcje.Poszukaj jej :)

ŻYŁA
komentarz
komentarz

Tez tak kiedys kliknąlem i wydaje mi sie ze znalazlem w panelu sterowania ta opcje.Poszukaj jej :)

A pamiętasz w której to kategorii było ???

Np. Dodaj sprzęt, Dźwięk i urządzenia audio albo Mowa, jak tak patrze coś czuje że to będzie gdzieś tam, ale większość już przeszukałem i nic nie mogę znaleźć :-(. Najcudowniej by było jakbyś sobie przypomniał krok po kroku gdzie to znalazłeś i jak się to coś w ogóle nazywa. Myślałem już nawet, żeby usunąć ten sterownik i zainstalować go na nowo, ale podobno z tym też nie jest tak łatwo, bo sterowników tak po prostu nie da się odinstalować :-/ 

Pattom
komentarz
komentarz

Mam teraz win 7 więc przepraszam ale nie pomogę.Moze podlacz inne glosniki czy cos w to samo gniazdo i moze to wyskoczy okienko.

ŻYŁA
komentarz
komentarz

Mam teraz win 7 więc przepraszam ale nie pomogę.Moze podlacz inne glosniki czy cos w to samo gniazdo i moze to wyskoczy okienko.

próbowałem już :-(

  • Rekomendowana odpowiedź
ŻYŁA
komentarz
komentarz

Problem uważam za rozwiązany, pomógł mi stary przyjaciel przez program TeamViewer 9, niestety nie patrzyłem co dokładnie zrobił bo byłem zajęty sprzątaniem pokoju, ale mikrofon pięknie działa :-)

Pattom
komentarz
komentarz

No i pięknie :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.