x-kom hosting

Wentylator 70x70 mm

Han
utworzono
utworzono

No właśnie potrzebny mi jest wentyl o takich wymiarach co polecacie? a i nie jestem do końca pewien czy to ma być taka wielkośc jak cos powiedzcie dokładnie jak to zmierzyc ja mierzyłem odległość od jednego do drugiego wejścia na śrubki (nie po przekątnej) a i cena musi byc rozsądna i żeby nie chodził jak suszarka :lol: powiedzmy do 25 zł

Gość
komentarz
komentarz

Zmierz dokładnie od końca jednego otworu do końca drugiego otworu.

Han
komentarz
komentarz

no to potrzeba mi 80x80

Han
komentarz
komentarz

a który najlepszy pod względem wydajności i ciszy?

Gość
komentarz
komentarz

Według mnie, z zaproponowanych Acutake.

Han
komentarz
komentarz

a co sądzicie o tym wieksze obroty,mniejszy hałas

http://allegro.pl/item311384707_asus_csr_p...ichszy_5db.html

a jak to jest z montażem takiego wiatraczka powie mi ktos krok po kroku bardzo bym prosił

Gość
komentarz
komentarz

ten tez ok.

jakie masz wejscia na plycie glownej? luknij ,molex czy 3pinowe?

Han
komentarz
komentarz

widziałem tam 3 pin

EDIT:molexa też widziałem możliwe to :o

Gość
komentarz
komentarz
http://allegro.pl/item312543716_revoltec_d..._niebieski.html[/url] -jeżeli ma być świecący to polecam Revoltec

Z miejsca odradzam to badziewie. Mam 4 takie Revolteki - 2 niebieskie i 2 czerwone.

We wszystkich padły diody (po jednej, dwie) - w jednym nie świeci już żadna...

Han
komentarz
komentarz

i jak z tym podłączeniem?

Gość
komentarz
komentarz

Jak masz 3-pin no to pod płytę, jak molex to pod zasilacz (chyba, że masz 4-pinowe takie jak boxowe chłodzenie intela - to też pod 3-pin podłączasz).

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.