x-kom hosting

Windows 8 format i problem na karku

Maciex601
utworzono
utworzono

Witam dziś wrócił mi laptop z serwisu z wgranym windowsem 8, lecz system był w tak opłakanym stanie że musiałem zrobić formata(Po prostu nic się nie dało zrobić),więc zrobiłem formata na Windows 8.1 (zwykły żaden pro itp) miałem nadzieję że klucz pobierze automatycznie z BIOSU lecz niestety tak się nie stało ,a wcześniej (przed serwisem) zrobiłem dokładnie tak samo i było wszystko okej, pobierało klucz. Teraz gdy pobieram klucz różnymi programami niestety on nie działa. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Z góry dziękuję za pomoc!

bemol911
komentarz
komentarz

Jeśli w BIOSie masz zapisany klucz do Windows 8 to nie możesz od razu zainstalować wersji 8.1. Musisz zainstalować wersje 8 i dopiero uaktualnić do 8.1 

Maciex601
komentarz
komentarz

a gdzie znajdę czysty windows 8?

baadnews
komentarz
komentarz

Możesz zainstalować 8.1 tylko przy pomocy klucza generic, są dostępne w internecie a później zmienić na swój. Poradniki znajdziesz w necie

Maciex601
komentarz
komentarz

Zainstalowałem Windows 8.1 z czystego obrazu ISCO od MS. w Instalacji nie pytało mnie o klucz system wszystko ładnie się zainstalował lecz teraz w systemie karze mi wpisać klucz lecz niestety ,piszę że jest on nie poprawny(Klucz nie posiadam, wpisuje ten który wyciągam z Biosu/UEFI)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.