x-kom hosting

Czyszczenie monitora LCD

Piotrek6312
utworzono
utworzono

Witam. Moze i troszke głupie pytanie, ale nie chce cobie popsuc monitorka :)

Czym czyścić LCD? Może być płyn do okien?

falcon1984
komentarz
komentarz

Nie, płyn do okien to nie bardzo.

Albo nawilżoną ściereczka flanelową, a potem drugą na sucho albo kup specjalny płyn/spray do czyszczenia matryc LCD i wtedy nim to rób. Jakiś płyn do okien to bym nie proponował.

Piotrek6312
komentarz
komentarz

Rozumiem, ze moze być zwykla woda, tak? ;p

Deadhorse
komentarz
komentarz

Wiem, że są jakieś nawilżone sciereczki w tubie, tylko nie wiem na ile sa skuteczne i praktyczne. Może ktos jest stosował ? :)

Twój temat nie jest głupi, bo ja sam mam dylemat i narazie zdmuchuje kurz z matrycy :)

falcon1984
komentarz
komentarz
Rozumiem, ze moze być zwykla woda, tak? ;p

Tak, ja to robie letnią wodą, ściereczkę lekko nawilżam i matrycę czyszczę :)

Potem drugą na sucho jadę :)

Lipton
komentarz
komentarz

Zwykłe sciereczki w tubie to do CRT mialem skuteczne ale do LCD ich nie stosuje. Zreszta wystarczy jak przetrze na sucho Flanelową sciereczke. Przy okularach takie daja :D Nawet nie trzeba zwilzac

Gość
komentarz
komentarz

ja tez od zawsze używam namoczonej wodą ścierki (z tym ze ta jest antystatyczna) i jest ok. nie rozumiem po co kupować specjalny sprzęt. pozdro

snip91
komentarz
komentarz
Wiem, że są jakieś nawilżone sciereczki w tubie, tylko nie wiem na ile sa skuteczne i praktyczne. Może ktos jest stosował ? :)

Ja takimi raz monitor czyściłem. Smug nie zostawiają tylko jedna na cały ekran nie wystarcza, mi 4 weszły ;)

Płynu do szyb nie polecam, słyszałem, że tym można zmatowić matrycę.

Kosmoj
komentarz
komentarz

najlepiek kupic pianke do czyszczenia LCD/Laptow. kosztuje to ok. 10 - 15zł a starcza na dlugo;]

naprawde warto zainwestowac (mam i jestem zadowolony)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.