x-kom hosting

Instalacja Windowsa XP - Nowy dysk

rakim69.rg
utworzono
utworzono

Hej :)

Mam pytanko, chce kupić nowy dysk i wgrać na niego XP lecz nie wiem czy mam odpowiednią płytę :/

Otóż padł mi dysk więc nie mam jak zrobić kopii sys itd, mam płytkę do przywracania systemu operacyjnego Windows XP Home Edition do laptopa MAXDATA i właśnie na nim chce zainstalować system na nowym dysku :)

Płyta:
1efefd978566d03596ed31478cf0dbfc.jpg

A to pokazuje się po włożeniu płyty do napędu na starym uszkodzonym dysku:
fee648968a004f9688db32356b5b25f5.jpg

Czy to Windowsa XP i czy będę mógł go zainstalować na nowym dysku + nie posiadam już naklejki z kluczem bo sie zniszczyła - czy przy instalacji na nowym dysku będę musiał podać klucz czy nie? :)

  • 2 tygodnie później...

r102
komentarz
komentarz

Pisze przecie że to winXP. Na dodatek pisze że to płyta przywracania systemu czyli prawdopodobnie zainstaluje się takie coś jak wyszło z fabryki. Raczej nie powinno żądać jakichś tam  kluczy (miejmy nadzieję) - ale to się okaże w praniu. 

 

Po mam nadzieję udanej instalacji  trzeba będzie to mocno zaktualizować /Service Packi o ile nie jest Service Pack3, wszystkie aktualizacje pewnie będzie kilkaset.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.