x-kom hosting

Opera - komunikat Brak pamięci

Zelazny
utworzono
utworzono (edytowane)

Co za cholera panowie, wracam sobie po pracy do domu, włączam kompa i odpalam Operę a tu taki komunikat. Nigdy takiego komunikatu nie miałem, do dziś.

Poproszę o jakiekolwiek wskazówki. Brak pamięci, można jakoś ją zwiększyć? Nie mogę wejść w ustawienia. Odinstalowałem i ponownie zainstalowałem i dalej ten sam komunikat.

Ghoustaaa
komentarz
komentarz

Wejdz do menedzer zadan i zobacz ile wystepuje procesow opera.exe przy wlaczonej przegladarce (powinno byc 1) oraz czy nie ma zoltych wykrzyknikow.
Instalowales cos ostatnio ?

Zelazny
komentarz
komentarz

Hej nic nie instalowałem, nic co by zaszkodziło Operze. Mam świeży system 7. Po uruchomieniu Opery i wejściu w menedżera zadań jest uruchomiona tylko jedna Opera. Odinstalowałem, uruchomiłem ponownie kompa i zainstalowałem Operę i to samo. W ogóle dziwna sprawa bo nic nie mogę zrobić między innymi wejść w Ustawienia Opery. :(

Zelazny
komentarz
komentarz

Cóż to był chyba jakiś wirus, zainstalowałem od nowa windowsa i wszystko śmiga.

Ghoustaaa
komentarz
komentarz

Zainstaluj antywirusa. Uruchamiaj go gdy coś zainstalujesz / pobierzesz. Przydał by się także skaner wirusów działający w tle . 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.