x-kom hosting

Instalowanie 98... problem

XBiT
utworzono
utworzono

Witam!

Jak wkladam dysk 98 to nie odpala. Dlatego sciagnalem dysk startowy, wlozylem od stacji dystkeitek, plyte do cd-romu i wybralerm zeby robilo z uzyciem cd-romu...

Cos zrobilo i mam komennde A:>

co zrobic teraz??

ps. Dysk cd rom albo na D albo E nei wiem :P

stary komp XdD

nitro07
komentarz
komentarz
Jak wkladam dysk 98 to nie odpala. Dlatego sciagnalem dysk startowy, wlozylem od stacji dystkeitek, plyte do cd-romu i wybralerm zeby robilo z uzyciem cd-romu...

Cos zrobilo i mam komennde A:>

co zrobic teraz??

ps. Dysk cd rom albo na D albo E nei wiem :P

to czy odpala instalator z cd zalezy też od ustawień w BIOS-i powinieneś miec ustawienie bootowanie z cd-rom

instalacje możesz tez wykonać z dyskietek startowych, żeby sprawdzić pod jaką masz literą dysk wystarczy wpisać D: lub E: po wyświetleniu zawartości płyty wpisz setup powinien się uruchomić instalator win98

  • 2 tygodnie później...
yoho
komentarz
komentarz

to wpisz c potem c:/format. a jezeli chcesz inne komendy poznac to wpisz help (pojawia sie wszystkei mozlwie do wyboru)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.