x-kom hosting

Pytanie?

IgorPL2010
utworzono
utworzono (edytowane)

Czy ja dobrze trafiłem z miejscem tego postu na forum??

 

Sprawa jest taka jestem forum bardzo świeży, ale chciałbym napisać posta na dział kupię.

Chciałbym odkupić kartę graficzną GTX 470 SOC wiem że karta jakaś dziwna ale taką sobie wybrałem.

i tu pytanie czy dało by się to zrobić ??

Youki
komentarz
komentarz

i tu pytanie czy dało by się to zrobić ??

Tak, jak spełnisz wymagania działu Giełda. ;)

szagus
komentarz
komentarz
1. Aby zamieścić ogłoszenie w dziale Giełda-Sprzedam, musisz napisać 75 sensownych postów na forum.
2. Jeśli napisałeś 500 sensownych postów na forum i nie posiadasz na swoim koncie żadnego warna, możesz ubiegać się o przypięcie tematu w dziale.
3. Jeśli okaże się, że Twoja oferta jest próbą wyłudzenia pieniędzy, Twoje konto zostanie zablokowane, a sprawa przekazana Policji.
4. Zarówno Kupujący, jak i Sprzedający zobowiązani są do wyrażenia opinii na temat dokonanych transakcji, w odpowiednim temacie.
5. ForumPC.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń, za odpowiedzi na nie oraz za jakiekolwiek próby oszustwa, celem osiągnięcia korzyści materialnych. W związku z tym zalecamy finalizować transakcje poprzez serwis aukcyjny, np.: www.allegro.pl.

 

Ewentualnie możesz wysyłać do ogłaszającego wiadomość prywatną.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.