x-kom hosting

Konwertowanie programem Any Wideo Corverter

marxks
utworzono
utworzono

Witam serdecznie wszystkich.

Nie wiem czy w dobrym miejscu to piszę ale pilnie potrzebuję pomocy. Ściągnąłem program do konwertowania jak w tytule: Any Wideo Converter wersję testową na 30 dni. Mam problem, mianowicie podczas próby skonwertowania wideo coś idzie nie tak jak trzeba. Po wciśnięciu przycisku "konwertuj", rozpoczyna się cały proces normalnie, pojawia się pasek na którym widać postęp (na pasku cały czas jest widoczne 0%). Jednak po kilku sekundach pojawia się już folder docelowy, w którym znajduje się niby skonwertowany plik, ale nie da się go odtworzyć. Pojawia się komunikat, że plik jest uszkodzony  czy coś w tym stylu. Dodam jeszcze, że wideo, które próbuję skonwertować zostało wcześniej nagrane programem Action! (program do nagrywania filmów). Właśnie tylko przy filmach nagrywanych programem Action pojawia się ten problem. Wcześniej wszystko było w porządku, gdy konwertowałem inne filmy avi.  Czyli wynika z tego, że sam program jest sprawny. Może poprostu muszę coś w ustawieniach pozmieniać, a może jest jeszcze jakiś inny problem?
Bardzo proszę o pomoc i wytłumaczenie po chłopsku jak mogę poradzić z tym problemem. Jestem "zielony" jeśli chodzi o sprawy związane z informatyką :)
p.s. Pliki, których nie da się skonwertować ważą dosyć dużo bo ok. 7 - 10 GB. To chyba nie powinien być problem, w końcu po to jest ten program aby zmniejszać wagę :).
Jeżeli potrzebujecie jakieś inne informacje, to chętnie dopowiem coś, co może być istotne aby rozwiązać problem.
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam!
Marek

Paw565
komentarz
komentarz

Mogę ci polecić Freemake Video Converter. Szeroka funkcjonalność i za darmo.

marxks
komentarz
komentarz

Mogę ci polecić Freemake Video Converter. Szeroka funkcjonalność i za darmo.

Paw565 Nie jestem pewien ale chyba już ten program kiedyś miałem i też jakiś problem był, możliwe nawet, że ten sam, który opisuję powyżej.
Możesz polecić mi skąd ściągnąć ten program, aby przy okazji nie ściągnąć dodatkowych programów które zamulają komputer? Np. dobreprogramy.pl odpada jest tam pełno tego dziadostwa które potem zmieniają przeglądarkę itp.

Paw565
komentarz
komentarz

Paw565 Nie jestem pewien ale chyba już ten program kiedyś miałem i też jakiś problem był, możliwe nawet, że ten sam, który opisuję powyżej.
Możesz polecić mi skąd ściągnąć ten program, aby przy okazji nie ściągnąć dodatkowych programów które zamulają komputer? Np. dobreprogramy.pl odpada jest tam pełno tego dziadostwa które potem zmieniają przeglądarkę itp.

Jutro dam linka ok? Teraz z roboty wróciłem.
marxks
komentarz
komentarz

Jutro dam linka ok? Teraz z roboty wróciłem.

ok supre

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.