x-kom hosting

[do 300zł] Dysk przenośny USB 3.0 2.5" 1TB

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: UnnamedPlayer ,
Ka4m3n
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam.

Szukam dysku przenośnego, który będzie służył do przetrzymywania gier oraz grania w nie z tego dysku.

Najlepiej USB 3.0, ponieważ jest większy przesył danych - który wpływa na komfort rozrywki.

 

Dodam, że najlepiej 1TB :)

Pozdrawiam.

UnnamedPlayer
komentarz
komentarz

WD My Passport Ultra, jak dobrze poszukasz to kupisz go nawet taniej niż za 300zł.

Szukam dysku przenośnego, który będzie służył do przetrzymywania gier oraz grania w nie z tego dysku.

To co Ty masz za sprzęt ?

Ka4m3n
komentarz
komentarz

http://www.x-kom.pl/p/245351-notebook-laptop-156-asus-r556lb-xo153d-8-i5-5200u-8gb-240ssd-dvd-gt940m.html?partnerid=100698762&sm12=NDY%3D&ts=1447368888&token=a94eb7bb9858a878b2c56195565dee30

 

240 GB SSD :P

 

Samo GTA V zajmuje 80GB. Mam Dwie partycje.

Mam jeszcze zainstalowane The Sims 4, Wiedzmin 1 & 2 oraz CoD GHOST :P takze dysk jest zapelniony.

 

Odnośnie dysku, to wlasnie nad nim myślałem. Czy jest możliwość o pokazanie linku? Poniewaz jest wiele opcji do wyboru, więc pytam fachowcow :)

 

Pozdrawiam.

  • Rekomendowana odpowiedź
UnnamedPlayer
komentarz
komentarz
Ka4m3n
komentarz
komentarz

Dziekuje :) Kupuje ten co wyzej ;)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.