x-kom hosting

Windows 8 downgrade

t200ta
utworzono
utworzono

Hej, mam pytanie. Czy można w jakiś sposób zrobić downgrade z Windows 8.1 na Windows 7?

t200ta
komentarz
komentarz

Wiesz co nie mam pojęcia. Jak mogę to sprawdzić?

t200ta
komentarz
komentarz

Dzięki zaraz sprawdzę i dam znać. A powiedz mi jeszcze drogi kolego czy Windows 7 dużo odciąży komputer?

bemol911
komentarz
komentarz

Tutaj masz porównanie działania programów i gier na Windows 7/8/10 różnicy praktycznie nie ma 

 

http://pclab.pl/art63999.html

t200ta
komentarz
komentarz

Dzięki bardzo
A więc tak, właśnie sprawdziłem wersję systemu i jest to wersja 8.1

bemol911
komentarz
komentarz

Jeśli nie masz tam dopisku Pro to nie możesz przeprowadzić downgrade do windowsa 7 

t200ta
komentarz
komentarz

Okej, a tak myślę może o zainstalowaniu Windows XP tylko to pewnie też teraz będzie kombinowania trochę. Posiadam taki komputer który jest tabletem a zarazem laptopem w jednym i nie wiem czy jak zacznę instalować Windows XP z pendrive na włączonym systemie to po restarcie wyszuka mi go w (że tak powiem) biosowej dalszej instalacji XP. Wiesz o co mi chodzi?

bemol911
komentarz
komentarz

Windowsa XP sobie daruj, producent na 100% nie zapewnia dla niego wsparcia (sterowniki itp)

t200ta
komentarz
komentarz

No właśnie teraz sprawdziłem i sterowniki są tylko od Windows 8 do Windows 10... dziwne że nawet na Windows 7 nie ma. No cóż chyba będę musiał pozostać przy tym shicie hehe :) będę miał jeszcze jedno pytanie do Ciebie, wiesz może dlaczego filmy na YT działają mi płynnie nawet przy największej rozdzielczości a filmy np na cda co chwile mi się zacinają?

bemol911
komentarz
komentarz

A to zacinanie to nie jest przypadkiem buforowanie ? 

t200ta
komentarz
komentarz

Właśnie nie jest, zatrzymywałem też na chwilę film żeby się zbuforował bo też myślałem że to od tego ale jednak to nie to

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.