x-kom hosting

kiepsko działający "nowy" komputer

mlody2611
utworzono
utworzono

Witam serdecznie. Głowkuje i nic nie mogę wymyślec. Rok temu kupiłem żonie laptopa. Lenovo, procesr AMD E1 -2100 APU  Radeon (TM) HD Graphics 1.00 GHz, 4 GB RAM, System 64 bitowy Windows 8.

Problem jest taki iż chodzi strasznie wolno, długo się uruchamia, włączanie np mozilli czy programu z filmem trwa nawet minute. nie wspominam juz o normalnym korzystaniu z internetu. Nie da sie. Dzis probowałem włączyc stara gre na małych wymaganiach no i sie zawiesza.... co może byc z tym laptopem nie tak? Podkreślam że sterowniki są wgrane

 

marek_ziomek93
komentarz
komentarz

Z tym procesorem i grafiką(zintegrowana w ten kiepski procek) to nie oczekuj, że cokolwiek będzie sprawnie działało.
Za wolny jak na dzisiejsze czasy

mlody2611
komentarz
komentarz

Z tym procesorem i grafiką(zintegrowana w ten kiepski procek) to nie oczekuj, że cokolwiek będzie sprawnie działało.
Za wolny jak na dzisiejsze czasy

Ale ja nie oczekuje bóg wie czego. chce zeby płynnie chodził przy korzystaniu z internetu i innych podstawowych rzeczach.

marek_ziomek93
komentarz
komentarz

Przy tym procku bym to uznał za nierealne

jurekg
komentarz
komentarz

Sprawdż sobie, jakie masz zużycie pamięci ram przy włączonej przeglądarce Chrome. Podejrzewam, że ponad 3 GB bedą w użyciu.

mlody2611
komentarz
komentarz

ej to ja mam takie pytanie. po co produkują takie laptopy skoro nie można podstawowych rzeczy robic?

marek_ziomek93
komentarz
komentarz

Zapewne dlatego, żeby zapchać rynek najtańszych, budżetowych laptopów

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.