x-kom hosting

XBOX one - instalacja gier

Filipo480
utworzono
utworzono

Czesc.

Czy moze ktos napisac, jak to jest z grami na XBOXa? Czy jesli kupie np. W MediaExpert dajmy na to GTA V, to, czy po wlozeniu plyty do stacji dyskow w XBOXie, musze jeszcze cos pobierac? :)

Dzieki za odpowiedzi.

Youki
komentarz
komentarz

Jak kupisz fizyczną wersję to zainstalujesz grę, ale patche będziesz musiał pobrać

Filipo480
komentarz
komentarz

Jak kupisz fizyczną wersję to zainstalujesz grę, ale patche będziesz musiał pobrać

Fizyczną... czyli? :D Chodzi o płytę z grą? 

 

A tych patchy to ile będzie tak "na oko"? I jak to będzie wyglądało na przykładzie gry Battlefield 4? (bo od czegoś trzeba zacząć :P)

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

 

Nie wiem, trochę pewnie będzie. 

Filipo480
komentarz
komentarz

A czy są jakieś strony na których można sprawdzić wagę tych patchy?

Youki
komentarz
komentarz

Nie wiem.

Dolicz sobie jeszcze aktualizację do samej konsoli, w tamtym roku jak kolega kupił to podczas pierwszego uruchamiania było już 700 MB na start do pobrania. ;)

Filipo480
komentarz
komentarz

A powie mi ktos, czy do każdej gry na XBOX można mieć osobne "Nicki"? Np. Będe gral w BF 4, a brat w Fife 16, czy do kazdej z tych gier mozna sobie ustawic wlasny nick, czy bedzie on kojarzony z kontem Xbox Live ?

Paw565
komentarz
komentarz

Nick z konta będzie.

Filipo480
komentarz
komentarz

Czyli jesli przy zakladaniu konta na XBOX, dam nick np. Filipo480; to przy kazdej grze bedzie ten nick, tak? :)

A czy moza jedna licencje do XBOX, wpisac do kilka kont i miec osobne nicki?

Youki
komentarz
komentarz

Tak.

Filipo480
komentarz
komentarz

Tak.


"Tak" to odpowiedz na ktore z pytan? ;)
Youki
komentarz
komentarz

Pierwsze.

 

Można się logować na inne konto na konsoli. 

Filipo480
komentarz
komentarz

Pierwsze.

Można się logować na inne konto na konsoli.


Ale nie mozna miec jednej licencji XBOX do dwoch kont?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.