x-kom hosting

Jak sprawdzić czy mam legalny system

bubuch
utworzono
utworzono

Witam,

mój laptop zakupiłem z windowsem 8, potem pojawiła się możliwość aktualizacji na windows 8.1.

Do windowsa 10 nie aktualizowałem ale miałem taka możliwość.

Zepsuł mi się komputer dysk twardy i coś jeszcze oddałem do naprawy dostałem komputer z zainstalowanym już windowsem 8.1 dziwne bo powinno być zainstalowane windows 8 tak samo jak przy formacie nie mogę włożyć ściągniętego obrazu z windowsa 8.1 a z windows 8.

Jak teraz sprawdzić czy system zainstalowany jest na mój klucz czy ktoś poprostu sobie wgrał pirata na mój dysk twardy.

Youki
komentarz
komentarz

Naprawa gwarancyjna czy lokalnie ?

bemol911
komentarz
komentarz

dziwne bo powinno być zainstalowane windows 8 tak samo jak przy formacie nie mogę włożyć ściągniętego obrazu z windowsa 8.1 a z windows 8.

 

Jeśli masz klucz windowsa 8 to nie możesz za jego pomocą zainstalować wersji 8.1 ale możesz uaktualnić Windowsa 8 do wersji 8.1 

bubuch
komentarz
komentarz

Naprawa gwarancyjna czy lokalnie ?

na dodatkowe ubezpieczenie czyli lokalnie

 

Jeśli masz klucz windowsa 8 to nie możesz za jego pomocą zainstalować wersji 8.1 ale możesz uaktualnić Windowsa 8 do wersji 8.1 

tak wiem dlatego zdziwiłem sie że mam 8.1 komu w serwisie chciałoby sie aktualizować z 8 na 8.1

baadnews
komentarz
komentarz

Może zainstalowali za pomocą klucza generic a później zmienili na ten z 8

bubuch
komentarz
komentarz

eh sam nie wiem zaktualizowałem już do windowsa 10 tylko żeby mi zaraz nie wyświetlało że padłem ofiarą oszusta

Youki
komentarz
komentarz

a we właściwośiach PC piszę, że system jest aktywowany ? 

baadnews
komentarz
komentarz

eh sam nie wiem zaktualizowałem już do windowsa 10 tylko żeby mi zaraz nie wyświetlało że padłem ofiarą oszusta

Jeśli masz pirata to aktualizacja do 10 nie zamienia go w magiczny sposób w oryginał :)
bubuch
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli masz pirata to aktualizacja do 10 nie zamienia go w magiczny sposób w oryginał :)

 

tak wiem ale ja mam oryginał to znaczy kupiłem jak już wcześniej pisałem laptopa z windowsem 8 legalnym

a we właściwośiach PC piszę, że system jest aktywowany ? 

 tak jest napisane że system został aktywowany 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.