x-kom hosting

Poradnik (prośba pomoc)

Xilomion
utworzono
utworzono

Mam plexi, mam bude. Ok, ale czym to wyciąć żeby potem ładnie wyglądało?? Bo tak za bardzo nie wiem... ile kosztuje wyżynarka i gdzie ją kupić??

Tomek
komentarz
komentarz

Odrysuj wymiary plexi nawierć na około wiertarką, wyłam do wyrównania uzyj pilnika.

lub wytnij flexem(szlifierką kątową) jeszcze jeden sposób nożyce do blachy i wycinasz.

astrorek
komentarz
komentarz

W każdym sklepie np. Leroy Merlin kupisz wyrzynarkę.

Gość
komentarz
komentarz
Odrysuj wymiary plexi nawierć na około wiertarką, wyłam do wyrównania uzyj pilnika.

lub wytnij flexem(szlifierką kątową) jeszcze jeden sposób nożyce do blachy i wycinasz.

Jak odmierzy pleksę na boku i wytnie dziurę to przecież otwór będzie od niej większy...

Wszystko sprowadza się do montażu - możesz zamontować na uszczelce U/H, możesz na klej, możesz na śrubki.

Jeśli chcesz, żeby to ładnie wyglądało wytnij otwór mniejszy od pleksy o ok 1 - 1.5 cm. Wycinaj szlifierką, bo dremel ma za małe tarcze i wyjdzie nierówno (jak nie masz wprawy w takich rzeczach to idź do pierwszego z brzegu warsztatu z takimi narzędziami - za czteropaka zrobią to za Ciebie). No i później dowierć dziurki w boku i pleksie na montaż śrubek i koniec. Możesz też bez śrub - przykleić od środka.

Ja wybrałem szkło zamiast pleksy i prezentuje się tak:

74.jpg

76.jpg

77.jpg

79.jpg

Zamontowałem na zewnątrz, ale plexa ma zazwyczaj brzydkie krawędzie - lepiej jak będzie w środku.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.