x-kom hosting

Problem z usuwaniem Avast

Gromaniak85
utworzono
utworzono

Otóż od pewnego czasu mam problem z usunięciem avasta (antyvirusa). W liście programów do usunięcia go nie ma, próbowałem tego całego avast remover (czy jakoś tak) nic nie dał, wyskoczył mi tylko błąd. 

 

A więc tu moje pytanie: Czy mogę usunąć folder avast?

 

Tylko to mi do głowy wpadło, nie moge nic innego zrobić (chyba) 

 

Avast działa normalnie, wszystko jest okey, no ale chce go odinstalować. Jakieś propozycje?

nilhus
komentarz
komentarz (edytowane)

Witaj

Raczej nie uda ci się tym sposobem bo z tego co wiem to avast zablokuje tego typu próbę odinstalowania no chyba że ci się udało :). Możesz spróbowac poprzez program Ashampoo Uninstaller

Jakby nie zadziałało to napisz jeszcze jak to tak się stało no chyba że nic nie robiłeś w tym kierunku

Gromaniak85
komentarz
komentarz

Witaj

Raczej nie uda ci się tym sposobem bo z tego co wiem to avast zablokuje tego typu próbę odinstalowania no chyba że ci się udało :). Możesz spróbowac poprzez program Ashampoo Uninstaller

Jakby nie zadziałało to napisz jeszcze jak to tak się stało no chyba że nic nie robiłeś w tym kierunku

No niestety Ashampoo uninstaller także nie wykrywa go na liście programów do usunięcia.

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

http://blog.vilmatech.com/uninstall-avast-free-antivirus-2014-computers-completely/

 

Uninstall Avast Free Antivirus 2014 with its own widget.

  • Right click on the Avast Free Antivirus 2014 icon on the desktop.
  • Select ‘Properties’ to bring up its window.
  • Select ‘Open File Location’ under the ‘Shortcut’ tab.
  • Tick ‘Remove’ and hit ‘Next’.
  • Choose ‘Yes’ to allow Avast Free Antivirus 2014 uninstall itself automatically.

 

 

translate.google.pl do tłumaczenia, jak co

Gromaniak85
komentarz
komentarz

No cóż, próbując robić KAŻDY krok po kroku nadal nic. Próbowałem nawet dogadać sie z "ekspertami" którzy mieli mi pomóc. Chcieli za to 33 Euro. Nie chce wydawać ani grosza na takie duperele. Eh....

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Kto chciał od ciebie 33 euro ?

Gromaniak85
komentarz
komentarz

Kto chciał od ciebie 33 euro ?

Pomoc techinczna z tego linku

 

Hobo czy jakoś tak sie ten "konsultant" nazywał. Mówił ze za pełną pomoc to 33 euro, zaraz tam wbije jeszcze raz i zrobie zrzuty, no chyba że teraz pieniedzy nie będą rządać


A więc znowu skontaktowałem sie z nimi. Wszystko jaśnie wytłumaczyłem. Nie chodzi o usuwanie wirusów więc powinien sie skapnąć.  jmqG4gu.png

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

63 Euro, mają rozrzut. Ciekawe, czy gwarantuje, że uda mu się odinstalować Avast'a, czy tylko kasuje za swój czas. Stawiam na to drugie.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.