x-kom hosting

Klucz produktu-problem

kawkaFKA
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam,

 

zachciało mi się na starym komputerze formata, tak więc włożyłem oryginalną płytę z systemem Windows XP Prof SP2 i zacząłem instalację. (płytę mam z SP2, ale stary system był z SP3)

 

Niestety, zapomniałem, iż nie mam klucza produktu ponieważ naklejka została zerwana.

Nie mam również dostępu do komputera, ponieważ system został usunięty, a nie chce się zainstalować - właśnie przez ten brak klucza.

 

Jak odczytać/odzyskać klucz z tej płyty?

Czy jest możliwość zrobienia tego poprzez włożenie płyty do innego komputera (mam laptopa) ?

 

Co robić? Chcę odzyskać swój komputer

Edytowane przez kawkaFKA

bemol911
komentarz
komentarz

Nie ma możliwość odzyskania klucza z płyty ponieważ go tam nie ma.

kawkaFKA
komentarz
komentarz

A jakikolwiek inny sposób? 

Coś musi być

 

Próbowałem kilku kluczy z neta, na marne


Nie ma możliwość odzyskania klucza z płyty ponieważ go tam nie ma.

A jakikolwiek inny sposób? 

Coś musi być

 

Próbowałem kilku kluczy z neta, na marne

bemol911
komentarz
komentarz

No niestety, klucz mogłeś bez problemu odzyskać programem gdy miałeś zainstalowany system.

kawkaFKA
komentarz
komentarz

No niestety, klucz mogłeś bez problemu odzyskać programem gdy miałeś zainstalowany system.

 

 

To wiem, i miałem go zapisanego, niestety nie na kartce a w plikach na dysku :/ :/ :/

 

Muszę udać się do specjalisty, dziękuję za pomoc

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.