x-kom hosting

BSOD błąd F4

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: wasdf12345 ,
wasdf12345
utworzono
utworzono

Hej. Mam problem z magicznym niebieskim ekranem, po raz pierwszy pojawił mi się 29.09 a dzisiaj kolejny raz i nie mam pojęcia dlaczego. 

 

To sa dane komputera:

Windows 7 G=Home Premium

 

Procesor: Intel(R) Core (TM) i5-2410M CPU @ 2.30GHz  2.30 GHz

Zainstalowana pamięć: 4,00 GB

Typ systemu 64-bitowy system operacyjny

 

 

Sciągnęłam ten program Bluee Screen View i zrobiła screena tego błędu. Z góry dziękuję za pomoc:) 

Youki
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu MInidump w formacie dmp i wrzuć na jakiś upload. Sprawdze je po swojemu.

 

Błąd wyskakuje losowo czy podczas wykonywania określonych czynności ? 

wasdf12345
komentarz
komentarz

Spakuj pliki z folderu MInidump w formacie dmp i wrzuć na jakiś upload. Sprawdze je po swojemu.

 

Błąd wyskakuje losowo czy podczas wykonywania określonych czynności ? 

 

nie mogę tego zgrać, wyskakuje mi komunikat, że nie mam uprawnień do tego. 

 

Nic właśnie konkretnego nie robiłam, jedynie miałam otwartą przeglądarkę (google chrome). No może jakąś książke miałam otwartą. Nie mam żadnyh nawet gier na laptopie.

 

takie coś mi wyskakuje teraz...

Youki
komentarz
komentarz

Instalowałaś/aktualizowałaś/pobierałaś ostatnio może jakiś program, sterowniki czy coś ?

 

Przeskanuj profilaktycznie system operacyjny za pomocą programu MalwareBytes AntiMalware. Podczas instalacji, odznacz opcję, aby nie uruchamiać 14 dniowego trybu premium 

wasdf12345
komentarz
komentarz

Ostatnio miałam zainstalowane jedynie The Sims 3. Gra została ściągnięta. Nic tam przy sterownikach nie mieszałam. Ponad dwa miesiące temu miałam zainstalowany system na nowo. Wydaję mi się, ze ta gra coś mi namieszała. 

 

Wirusów żadnych nie mam, mam Nortona.

Youki
komentarz
komentarz

Wirusów żadnych nie mam,

Skanowałaś tym programem o którym pisałem ? 

To, że masz jakiś tam program antywirusowy, nie oznacza, że system jest czysty. 

wasdf12345
komentarz
komentarz

Tak, użyłam tego programu i nie ma żadnego wirusa

Youki
komentarz
komentarz

A przed pobraniem tej gry wszystko było OK ? 

wasdf12345
komentarz
komentarz

Przed zainstalowaniem gdy było wszystko w porządku, był nowy system wgrany i po jakimś czasie grania w tą grę wyskoczył mi niebieski ekran. Nie wiem czy instalacja tej gry nie zmieniła jakiś sterowników przy okazji. Gra nie jest orginalna a ściągnięta z torrentów, tam jest ten Crack. 

 

http://torrenty.org/torrent/712323--> to ta gra

Youki
komentarz
komentarz

Raczej tutaj coś namieszało w systemie, ale co dokładnie to Ci za bardzo nie pomogę, tutaj zakres mojej wąskiej wiedzy się kończy.

  • Rekomendowana odpowiedź
wasdf12345
komentarz
komentarz

Rozumiem, mimo wszystko dziękuję za pomoc:)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.