x-kom hosting

Wysłałem monitor na gwarancje, oddali nowy bez jednej czesci

andrzej2442
utworzono
utworzono

Witam,

chodzi o LG L1718S

Nie wiem czy ten monitor taki nowy... bo z czerwca 2006,

Monitor dostałem bez części do podstawki tu mam pytanie: Czy można to gdzieś dostać/kupić ??

A... I na tym nowym monitorze mialem bad pixela, pstryknąłem go palcem i pojawił się w innym miejscu... Nie mam już siły do tych LG...

EDIT: AAA!! i jeszcze coś jak jestem bez tej podstawki to moge go powiesic na scianie ?? Niby pisze że tak... on ma z tylu takie miejsca na śruby.

bastard
komentarz
komentarz

Upomnij się w serwisie. Z tego co mi wiadomo to przy wymianie na nowy producent zobowiązuje się że ten sprzęt będzie nowy! Reklamuj ile wlezie ;) Ja się użeram z serwisem asusa i o każdą duperele karta do nich wraca :D Tym razem pewnie kase oddadzą:P

andrzej2442
komentarz
komentarz

Ale nie mogę bez monitora funkcjonować normalnie... ;p

A podstawkę mogę sobie na allegro kupić ;p

Ewentualnie mogą mi dosłać kawałek podstawki, nie ?

Z tego co mi wiadomo to przy wymianie na nowy producent zobowiązuje się że ten sprzęt będzie nowy!

Wydaję mi się że jak im to wypomnę to i tak nie wygram ;p

bastard
komentarz
komentarz

Zrob sie natrętny dzwoń po pare razy na dzień. to zawsze działa

najlepiej udawać idiote : np. a jak to mozliwe ze dostalem taki stary? Bo kolega informatyk tak mi powiedział a ja nie chce starego jak nie da się naprawić to ja chce nowiśki. Mów że ten ma wady a gdzie podstawka ? Powiedz im ze mają Ci pokazać jak masz go zamontować :D

W skrócie: Bądź ich wrzodem na dupie i spraw żeby mieli Cię naprawdę dość :D

To idz do komisu i kup sobie 14 cali crt za kilkadziesiąt złotych. Nie można im się tak dawać

adas_milik
komentarz
komentarz

Ja bym sie zwrocil do serwisu o nia. A te monitory mozna bez problemu powiesic na scianie po to sa te miejsca.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.