x-kom hosting

(nie wiem ile) drukarka do domu

Mioka
utworzono
utworzono

Szukam możliwie najlepszej drukarki, moje wymagania:
-tania w eksploatacji (tanie tusze)
-dobra jakość (żeby się nie psuła, wytrzymała kilka lat - to zakup na jak najdłużej)
-cena - teoretycznie nie ma górnej poprzeczki, ale wiadomo im taniej tym lepiej ;) najważniejszy jest stosunek cena/jakość
-Drukarka nie będzie mocno eksploatowana, kilka - kilkanaście stron tygodniowo, okazjonalnie więcej. Dlatego nie zależy mi na szybkości wydruku.
-skaner
-drukowanie w kolorach

fikusik
komentarz
komentarz

może brother, bardzo popularny a jednocześnie bez problemu dostaniesza dobrej jakosći zamieniki w dobrej cenie, przemyśl sprawę.

  • Dobra wypowiedź 1
Mioka
komentarz
komentarz

Dzięki za propozycję, nie mam dobrego doświadczenia z zamiennikami, więc wolałbym oryginalne tusze, ale przemyślę sprawę ;)
A polecisz jakis konkretny model drukarki?

fikusik
komentarz
komentarz

myślę, że powinienieś rozważyć zakup zamiennikó, są dobrej jakości, wydajne, a do tego często jakosć na takim samym poziomie jak oryginały, miałeś jakiś powód żeby zniechęcić się do zamienników?

Mioka
komentarz
komentarz

Jedna drukarka po włożeniu do niej zamienników drukowała raz dobrze, a raz źle. Gdy zmieniono tusze na oryginalne, to zaczęła znów drukować dobrze. A polecasz jakiś konkretny model tego brothera?

fikusik
komentarz
komentarz

wiesz pytanie brzmi jakiej jakości zamienniki kupiłeś, czy jakiegoś dobrego producenta czy jakieś najtańsze w sieci?

Mioka
komentarz
komentarz

Kupowałem w jakimś osiedlowym sklepie, nie pamiętam nazwy.

Jednak pomińmy już sprawę zamienników - jesteś w stanie polecić jakiś konkretny model drukarki?

fikusik
komentarz
komentarz

ja mam od 3 lat Brothera DCP-J315W, cena bardzo atrakcyjna, z drukarki jestem zadowlona, nie mam z nią zadnych problemów, jest oszczędna. Do zalet mozna zaliczyć pojemny podajnik, szybki wydruk, skaner A3. No i dodam na koniec że bez problemu dostaniesz do niej zamienniki. 

 
  • Dobra wypowiedź 1
mgie45
komentarz
komentarz

Mogę polecić brothera którego mam od 2-ch lat, model dcp 152W, drukuję raczej często ale czasami zdarzają mi się przerwy nawet 2 tygodnie, nie ma problemu z zamiennikami.

  • Dobra wypowiedź 1
Dżony2
komentarz
komentarz

Z drukarką z tanimi oryginalnymi ituszami jest Brother DCP J105 WiFi.

  • Dobra wypowiedź 1
fikusik
komentarz
komentarz

to prawda do brothera bez problemu dostaniesz tanie i dobrej jakosci zamienniki

  • Dobra wypowiedź 1
Dżony2
komentarz
komentarz

I to dostępne praktycznie w każdym większym sklepie:). Moim zdaniem nie ma co kombinować tylko brać Brothera:)

  • Dobra wypowiedź 1
fikusik
komentarz
komentarz

też uważam, że to bedize dobry i ekonomiczny zakup.

  • Dobra wypowiedź 1

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.