x-kom hosting

Komputer wymaga naprawy. Kod błędu: 0xc000000f

MeFis512
utworzono
utworzono

Witam!
Ostatnio kiedy chciałem włączyć swojego laptopa, pojawił mi się niebieski ekran z komunikatem ze komputer wymaga naprawy kod błędu: 0xc000000f. Nie mogę dostać się do pulpitu w żaden sposób, każda z opcji jak tryb awaryjny nie pomaga. Wiem ze w win 8 gdybym dostał się do pulpitu to wgrać nowy system można przy pomocy internetu. Dodam że przy zakupie komputera nie dostałem płyty z systemem. W jaki sposób można to naprawić? Przy okazji... Można ściągnąć z internetu Win8 zrzucić na pendriv'a i zainstalować go na swoim laptopie?

lukee8
komentarz
komentarz

Zainstaluj windows ponownie z dysku.
 

MeFis512
komentarz
komentarz

W jaki sposób?

r102
komentarz
komentarz (edytowane)

Poczytaj instrukcję obsługi laptopa - bo my nawet nie wiemy jakiej jest firmy  - czy ma tzw. odzyskiwanie systemu czy jakoś tak różni producenci różnie to nazywają -  włączane przy starcie jakimś klawiszem/kombinacją klawiszy.

 

I jak ma to z tego "odzyskiwania" napraw, albo przywróć stan fabryczny takie tam mogą być opcje ?

 

 

Albo jakoś przeczytaj na obudowie napis /o ile jest/ jaka to wersja windowsa i ściągnij taką od Billa i nagraj na płytkę i spróbuj "naprawić" system bo to coś chyba jest z bootowaniem zepsute.

 

A na początek wejdź do BIOSa i zobacz czy tam w ogóle jest ten dysk widoczny i  ustaw ustawienia na "domyślne/default" czy tam jak się to nazywa.

lukee8
komentarz
komentarz

Jesli to 8 to wlaczaj ja i wylaczaj szybko zeby wlaczyla sie automatyczna naprawa i pozniej tam wybierz "zainstaluj ponownie system windows" albo "przywroc system windows do stanu poczatkowego"

Czyli power.. czekamy po biosie na latajace "kółeczka" i trzymamy power zeby sie wylaczylo. Tak z 2-3 razy i wlaczy sie automatyczna naprawa

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.