x-kom hosting

windows 8 nowy komputer problem z aktywacją

Przejdź do rekomendowanej odpowiedzi Autor: lion70 ,
lion70
utworzono
utworzono

Witam. 

Posiadam Windows 8 PRO. System był zainstalowany na poprzednim komputerze ,po zainstalowaniu go na nowy nie mogę aktywować systemu ponieważ wyskakuje mi błąd 0xC004F061. Wie ktoś może co w tym przypadku powinienem zrobić?

Youki
komentarz
komentarz

Z poprzedniego PC system został usunięty ? 

lion70
komentarz
komentarz

Nie ,nie został ,powiedziałbyś mi jak to zrobić i czy trzeba? Może wystarczy zadzwonić na infolinię?

baadnews
komentarz
komentarz (edytowane)

Jeśli stary komputer jest dalej używany to trzeba format dysku zrobić,ponieważ może być tylko na jednym komputerze a masz windows w wersji box?

lion70
komentarz
komentarz (edytowane)

Format dysku ,czyli usunąć wszystko razem z windowsem? 

Tak wygląda opakowanie http://imgur.com/CtcOSlZ

baadnews
komentarz
komentarz

No tak, niestety trzeba zrobić format ponieważ licencja jest na jeden komputer, potrzebne dane można sobie spokojnie skopiować przed formatem, jednak, żeby windows się aktywował na nowym komputerze, trzeba go usunąć ze starego.

  • Rekomendowana odpowiedź
lion70
komentarz
komentarz

Problem rozwiązany. Zadzwoniłem na pomoc techniczną microsoftu i mi pomogli. Wystarczyło jakąś wartość w rejestrze zmienić z 1 na 0 ponieważ system wykrywał tego windowsa jako wersje upgrade ,a nie box. :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.