x-kom hosting

Win8.1 Aplikacja nie została właściwie uruchomiona / pliki dll

zeloslaw
utworzono
utworzono

Witam, zainstalowałem GTA V, przy próbie uruchomienia pojawia się błąd :

aplikacja nie została właściwie uruchomiona 0xc00007b

 

lSAWE7c.jpg

 

Poczytałem trochę w internecie, wszystkim pomagała podmiana plików .dll w folderze "system32"
tutaj opis tego rozwiązania : http://battlelog.battlefield.com/bf4/forum/threadview/2955065230469775311/2/

 

Z początku nie mogłem jednego pliku podmienić, ponieważ uprawnienia do niego posiadał tylko "TrustedInstaller", ale sobie z tym poradziłem, jednak to nie pomogło. Potem pomyślałem, że może to jest rozwiązanie dla 32-bitowego systemu, a ja mam 64, dlatego spróbowałem wrzucić te same pliki do C:\\Windows\SysWOW64 (znowu problem z uprawnieniami), tym razem jednak nie mogłem jednego pliku zamienić (msvcr100.dll), ponieważ jest w użyciu przez "Intel(R) Dynamic Application Loader Host Interface"

 

0EdS2cu.jpg

 

PS. Użyłem DLL Files Fixer - bez skutku.

PS2. Grę z tych samych płyt (GTA V ma 5 płyt) zainstalowałem na innym laptopie z win8.1  - działa bez problemu.

PS3. W internecie wyczytałem, że format nie pomaga.

PS4. Laptop bez problemu pociągnie sprzętowo grę.

 

Proszę o pomoc :
-czy da się jakoś podmienić ten plik

-czy jest jakaś inna przyczyna

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi :)

zeloslaw
komentarz
komentarz
Włączyłem system w trybie awaryjnym i podmieniłem wszystkie pliki, jednak błąd nadal się pojawia. :(
Jakieś pomysły co innego niż wyżej wymienione pliki .dll może go powodować?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.