x-kom hosting

Czy wybrac windows 8

GoFor
utworzono
utworzono

Witam, mam taki maly dylemat. Otoz mam dosyc slaby jak na te czasy komputer i posiadam win xp co uniemozliwia mi granie w wiele gier. Chcialbym zmienic ten system, nie jestem jednak pewny czy na win7 czy 8. Osobiscie jestem za 8 ale nwm czy nie będzie mi to spowolnialo kompa. To sa moje podzespoly:
Grafika: nvidia geforce gt 430
Procesor: Amd athlon(tm) 64 processor 3500+
3gb ramu
I pytanie czy komp nie bedzie mi zamulal bardziej niz na xp?

Youki
komentarz
komentarz

Bez szału, masz dość wollny 1 rdzeniowy procesor.

lukee8
komentarz
komentarz

posiadam win xp co uniemozliwia mi granie w wiele gier.

Na XP i tak pojda wszystkie gry w ktore moglbys komfortowo pograc na tym procku.
Zainstalujesz win 7 gra sie zainstaluje a i tak nie pograsz bo komputer to trup.
GoFor
komentarz
komentarz

Niekoniecznie bo na assassins ccreed brotherhood chodzi mi dobrze (mimo lekkiego scinnania w niektorych momentach) a ac 3 ma prawie te same wymagania, tylko system mnie ogranicza. Wiec 7 lepiej wybrac?

Youki
komentarz
komentarz

8.1 ma minimalnie niższe zużycie pamięci RAM

GoFor
komentarz
komentarz

Tylko czy procek da rade

Youki
komentarz
komentarz

Kiepsko będzie generalnie.

GoFor
komentarz
komentarz

Ale z tego co widze oba systemy wymagania podobne maja wiec roznicy wielkiej miedzy nimi dwoma nie ma nie?

Youki
komentarz
komentarz

Nie, ale nawet do siódemki masz lichy procesor :) 

danusiako
komentarz
komentarz

Witam, moim zadaniem warto wybrać windows 8, bo sama się na niego zdecydowałam. Kupiłam go z programvare już jakiś czas temu i jestem zadowolona. Uważam, że jest to przede wszystkim nowoczesny program, ma sporo nowych funkcji i narzędzi , więc mi się jak najbardziej podoba.

d4nny
komentarz
komentarz

Co najwyżej Win7, 8 używam ale mi nie bardzo pasuje, jest mniej stabilny niż 7, przekombinowany system (tak na marginesie)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.