x-kom hosting

[Ubuntu]Głupi format - odzyskiwanie plików

polishmalchik
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam!
Posiadałem Win 7 i Ubuntu z lewego źródła, wiec postanowiłem że ściągnę najnowszą wersję tego drugiego i zainstaluję. Podczas instalacji jak głupi nacisnąłem "Zamień starą wersję na nową" i zapomniałem, że formatuje cały dysk przy tym -.- Z 3 partycji zrobiła się jedna na której jest czyste Ubuntu.
Partycje były 3. Po włączeniu testdisk: partycja-> efi gpt -> analyse -> quick search na dysku wyszukało mi coś takiego:

gqQwYgn.pngPartycja Filmy jest jedną z partycji, które zagubiłem i ją na szczęscie odzyskałem. Nie ma systemowej(fajnie by było odzyskać pliki pulpitu), a także drugiej na której miałem kilkadziesiąt GB zdjęć...
Komputer był raz uruchamiany ponownie po samym formacie, bo nie wierzyłem że usunąłem wszystko. Żadnych programów oprócz testdisk nie instalowałem. Photorec wynajduje mi jedynie foldery które posiadam obecnie na linuxie. Nie może znaleźć nawet partycji FILMY. Spróbować "deep search"? Patrząc na to, że dyski były duże a nie nadpisałem dużej ilości danych jest jakaś inna możliwość znalezienia innych partycji?
Dzięki za pomoc!

filip.szpunar
komentarz
komentarz

Ciężka sprawą bez profesjonalnego softu. Ogólnie dostepne darmowe nie dadzą rady. Są firmy, które to zrobią

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.