x-kom hosting

Sony vegas pro 13 renderowanie na YT

adamrr22
utworzono
utworzono

Witam, 
mam problem, otóż czas renderowania filmu 30minutowego w podstawowych ustawieniach sony vegas pro 13 ( interntet 720p ) wynosi około 2h.
Czy jest możliwość/ustawienia, aby filmy renderowały się w stosunku czas trwania do czasu renderowania 1:1 (mniej więcej, może być szybciej, lub stosunek 1:2) w jakościu HD 720p, lub 1080p ?


Chodzi mi o uzyskanie takich efektów jak:

-wysoka jakość wideo i dźwięku
-mały rozmiar pliku
-szybki czas renderowania
Po zrenderowaniu filmu 33 minutowego ( renderowanie trwało póltorej godziny do dwóch godzin) uzyskałem plik o rozmiarze 2.31gb w rozdzielczości 1280 na 720.
Prosiłbym o udzielenie wskazówek, lub gotowych ustawień renderowania filmu, aby renderowanie nie trwało tak długo i plik końcowy nie ważył tak dużo, a jakość może być HD 720p ( lub jeśli to możliwe 1080p)

MrAdrian976
komentarz
komentarz

Coś za coś albo długie renderowanie dobra jakość i mała waga albo szybkie renderowanie słaba jakość i mała waga.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.