x-kom hosting

BSoD przy starcie Win 8.1 - ntoskrnl.exe / hal.dll

adamtt
utworzono
utworzono

Witam

 

Szukam pomocy w rozwiązaniu przyczyny wyrzucania blue screena przy starcie mojego lapka* na win 8.1. 
Problem pojawił po nieudanej/przerwanej aktualizacji jeszcze win 8 (nie do win 8.1, po prostu aktualizacja). Wtedy to system już nie wystartował i zrobiłem jakieś przywracanie do ustawień fabrycznych, ale z zachowaniem dokumentów i plików, nie wliczając w to aplikacji. Od tamtej pory windows uruchamia się bardzo długo, aczkolwiek uruchamia się :D Aktualizowałem go do 8.1, ale niedawno przywróciłem ustawienia fabryczne usuwając wszystko co było. Aktualizacje również się cofnęły, więc miałem czystą 8. Po tych operacjach nie było idealnie, bo nadal występowały jakieś pauzy przy starcie systemu, aczkolwiek było to już zbliżone do właściwego działania. 

Niedawno aktualizowałem win do 8.1 po czym powróciło bardzo powolne startowanie oraz, o czym nie wspomniałem, problemy z wyłączeniem i uśpieniem laptopa. Tj. robi się czarny ekran (za wcześnie), ale wszystko nadal pracuje i na tym się kończy zamykanie. Z uśpienia nie da się go wybudzić. Wyłączyłem w opcjach zasilania tryb szybkiego startu, ale nie bardzo to pomogło.

A tu cała specyfikacja:

 

Laptop: Acer E1-572G,
Procesor: i5-4200U;
Grafika: AMD Radeon HD 8750m
Win 8.1, 64bit

 

 

Pliki dmp:

http://www89.zippyshare.com/v/CEk9gW0B/file.html

 

 

Youki
komentarz
komentarz

Partycje recovery masz ?

adamtt
komentarz
komentarz

W tym problem, że nie. Ewentualnie mam dreamsparka, więc mogę sobie pobrać jakiś system, ale wolałbym znaleźć inne rozwiązanie.

Youki
komentarz
komentarz

Z trybu awaryjnego przeinstaluj sterowniki do tego urządzenia

 

 

 

bScsiSDa.sys SD 3.0 Controller from Broadcom Corporation

Jakaś karta sieciowa czy coś.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.