x-kom hosting

Problem z VirtualBox

Lou12
utworzono
utworzono

Witam!

Mam problem z Virtualem, mianowicie nie mogę żadnego systemu zainstalować.

Prosiłbym o pomoc!

Zrobiłem ss-y wybranych przeze mnie opcji i błędu wyświetlanego http://imgur.com/a/k8H5f

Fatal: No bootable medium found! System halted.

Pozdrawiam!

Sadysta
komentarz
komentarz

Jak uruchomisz "system" to kliknij zakładkę na górze: Devices>Optical Drives>Choose disck image i kliknij aby uruchomił od nowa system lub kombinacje alt+cre+del - powinna uruchomić od nowa system - oczywiście mówię tu oczynościach które masz wykonać w VB :P

Lou12
komentarz
komentarz

Mam już załączony obraz Windowsa tam jeśli o to chodzi IDQX4uq.jpg

 

Chyba, że źle zrozumiałem?

Sadysta
komentarz
komentarz

To najnowsza wersja VB ?

Ogólnie problem polega na tym, ze VB nie wczytuje obrazu ze systemem - lub system który posiadasz jest uszkodzony, chodź w to wątpię.

Jeśli to najnowsza wersja VB to zainstaluj starszą.

Lou12
komentarz
komentarz

Nadal to samo :/

marek_ziomek93
komentarz
komentarz

Pokaż ustawienia maszyny wirtualnej

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Masz mieć wybrany obraz przed uruchomieniem maszyny wirtulanej a nie po. Jeśli masz wybrany obraz systemu Windows 7, to zobacz czy w menu machine masz opcje reset. Zresestuj maszynę i zobacz czy wystartuje. Jeśli nie, masz coś nie tak z instalką albo ustawieniami.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.