x-kom hosting

Problem z player.pl

Anita91
utworzono
utworzono (edytowane)

Witam! Otóż mam następujący problem. Posiadam system operacyjny windows xp, mam zainstalowana jave, flash playera, silverlight i nie mogę ogladać filmów na player.pl. Strona ładuje się bardzo długo, a gdy sie załaduje to otweira mi sie 2 sekundy reklamy, a nastepnie gdy rusze myszką to zawiesza sie cały komputer i muszę robić reset. Natomiast gdy włączam jakiś film na vod (tvp) to wszystko działa i sie nic nie zawiesza. Bardzo prosze o pomoc, bo już reinstalowałam dodatki i nic nie pomaga :( Dodam, ze jakiś rok temu wszystko działalo bez problemów. Nie wiem czy to wina aktualizacji javy, silverlighta, flashplayera... Dziękuje za odpowiedź.

Edytowane przez Anita91

Pattom
komentarz
komentarz

Podaj konfiguracje komputera + model i marka zasilacza.
Sciagnij adblocka na przegladarce (tzn.dodaj do wtyczek).
Dodatkowo sciagnij adw cleaner i przeskanuj i usun wszystko co znajdzie

  • Dobra wypowiedź 1
Anita91
komentarz
komentarz (edytowane)

 Zasilacz to mustang atx ky-400W. A o co chodzi z ta konfiguracją? Wyczyscilam wszystko cleanerem.

Procesor- AMD Althon (tm) 64 Processor 30+

Plyta glowna- MSI 7270

Karta dziwekowa- Realtek HD Audio output

Karta graficzna- NVIDIA GeForce 7300G

 

Jeszcze coś podać?

 

Dodam, że z iplą dzieję się tak samo i zwiesza komputer, a do niedawna wszystko działało.

Edytowane przez Anita91

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.