x-kom hosting

Grafika NvidiaGT740M a Intel (R)HD Graphics 4600 nie działają razem

Robertos1979
utworzono
utworzono (edytowane)

  Witam od pewnego czasu mam problem z grafiką. Pobrałem aktualizacje do Nvidi jak i do karty zintegrowanej intela, także wszystko jest aktualne. Jednak jak mniemam po zainstalowaniu windowsa 10 powstał problem z oboma grafikami, które nie działają razem.... TZN Nvidia nie działa samodzielnie ani w parze z intelem a intel działa sam bez Nvidii. Jak tylko uruchomię Nidię pojawia się mi po pewnym czasie niebieski ekran z napisem (system theread exeption not handced). System restartuje się i włącza ponownie. Jedynie co mi pozostaje teraz to używać grafiki tylko intela i wybić sobie z głowy Nvidię. Co z tym zrobić bo nie mogę grać na kompie? Za pomoc z góry dziękuję ;-) {Przepraszam moja grafika to Nvidia GT745M

Edytowane przez Robertos1979

Youki
komentarz
komentarz

Na sterownikach do Geforce ale ze strony producenta laptopa, nie nvidii tak samo ? 

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.