x-kom hosting

Zainstalowałem linuxa i nie wiem jak zalogowac sie na windowsa

Leshko
utworzono
utworzono

Czesc czołem!

Wykladowca nakazal mojemu kierunkowi instalacje linuxa (samodzielnie, zeby sie troche pomeczyc). Wlasnie tego dokonalem i wszystko byloby bardzo dobrze, ale niestety nie wiem jak teraz moge sie zalogowac uzywajac windowsa. Moja wersja linuxa to ubuntu 14.04 lts a windows 10. Wiem, ze win nadal istnieje poniewaz mam dostep do wszystkich plikow, ktore sie tam znajdowaly tylko cos najwyrazniej spapralem przy instalacji... ktos jest w stanie pomoc? Przepraszam za brak polskich znakow i trudnosci z odczytaniem wynikajace z tego faktu ;)

  • 2 miesiące później...

Pyzaty
komentarz
komentarz

Ją mam win7 i minta, ale kiedyś miałem i ubuntu i jest ekran startowy po którym poruszasz się strzałkami.

WireBoot
komentarz
komentarz

daj sobie

sudo update-grub

i uruchom ponownie

przy uruchamianiu sytemu powinen byc wybór systemów. zjedz strzałkami na dół i powinien byc Windows wykryty

artaban144
komentarz
komentarz (edytowane)

A jak nie to powinien być w bootmenu windows boot menager przecież chyba.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.