x-kom hosting

Problem z aktualizacją 8 > 8.1

Kobas
utworzono
utworzono
Kupiłem wczoraj komputer. Bez windowsa, bo jakiś rok temu dostałem od kuzyna w prezencie oryginalną, zafioliowaną ósemkę  (wersja 8 pro, dostał w robocie, niczym się chyba nie różni od "sklepowej"), więc postanowiłem go w końcu wykorzystać. Instalacja wszystko spoko, ale problem pojawił się podczas aktualizacji do 8.1.  Poprosiło mnie o aktywowanie klucza, ale ten tym razem już nie zadziałał. Z tego co pamiętam, jak mam W8 to powinienem móc bezpłatnie zaktualizować do 8.1 i potem do 10. Mógłbym zostać wprawdzie na 8, ale 10 bardziej mi pasuje, a poza tym mam na kompie wgrane sterowniki tylko do 8.1 i 10. 
 
Czy i gdzie mogę się zwrócić o pomoc do MS, skoro mam oryginalny W8 z kluczem i pudełkiem? Nie sądzę żeby sam windows był "lewy". Ewentualnie czy da radę jakoś scrackować Windowsa, żebym mógł zaktualizować do 10? Czytałem coś o aktywatorze KMSpico, podobno działa, ale czy jest bezpieczny? W tej sytuacji wyrzutów sumienia raczej mieć nie będę. Ewentualnie widziałem CD keye na allegro od 60zł. Co byście zrobili?

Youki
komentarz
komentarz

Dzwoń na infolinie MS'a. 

Kobas
komentarz
komentarz

Ok. Dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.