x-kom hosting

Monitor a karta graficzna

wojtek1989
utworzono
utworzono

Witam, postanowiłem że jednak muszę kupić nowy monitor, 24" i tu się pojawił problem... jaką kartę do tego ? bo wiadomo musi być dobra, na kartę będę miał 1500zł, gdyby nie to że biore monitor byłby 9800gtx a tak to nie wiem :/ zastanawiałem się nad 8800gts ale czy da radę z tym monitorem w grach ? jeszcze się zastanawiam nad ati hd2879 x2 ale jak się patrzy na testy to raz wypada bardzo dobrze a raz poprostu beznadziejnie... czym to jest spowodowane ? komputer służy głownie do oglądania filmów ale to jest spowodowane tym że nie mam dobrego kompa... grać będę zapewne ale nie za dużo, troche stary już jestem :/

Weacky
komentarz
komentarz

podaj konfigurację komputera i dokładny model i producenta zasilacza który posiadasz.

wojtek1989
komentarz
komentarz

procek e8400

płyta główna asus p5e

zasilacz 1200watt antec (2 zasilacze połączone ze sobą550watt i 650watt)

pamięć 2x1gb 1066mhz

To jaką grafikę polecicie do tego monitora ?

kszyhu87
komentarz
komentarz
procek e8400

płyta główna asus p5e

zasilacz 1200watt antec (2 zasilacze połączone ze sobą550watt i 650watt)

pamięć 2x1gb 1066mhz

To jaką grafikę polecicie do tego monitora ?

hmmm nieźle - jak masz taką sume i nie jest ci szkoda to mozesz sobie pozwolić na tą karte

http://allegro.pl/item308473888_asus_hd387...a_gw_36mcy.html

Gość
komentarz
komentarz
czym to jest spowodowane

No niestety sterownikami...

wojtek1989
komentarz
komentarz

czyli jeżeli jest to spowodowane sterownikami, to mogę liczyć że ati wypuści jakieś poprawione sterowniki które będą dawać radę po całości ?

Weacky
komentarz
komentarz
czyli jeżeli jest to spowodowane sterownikami, to mogę liczyć że ati wypuści jakieś poprawione sterowniki które będą dawać radę po całości ?

liczyć na to możesz;) aczkolwiek nikt tego nie czy ati wypuści lepsze sterowniki:P

wojtek1989
komentarz
komentarz

ehhh, jak ja tego nie lubie, jak wypuścili już tą kartę to mogliby sterowniki dobre zrobić a nie taki shit, gdyby chociaż była pewność że je poprawią....

Gość
komentarz
komentarz

Wydaje mi się że stery poprawią - to ich sztandarowy produkt (z 2900 było podobnie - teraz ma podobno sterowniki bardzo dobre...)

wojtek1989
komentarz
komentarz

hmm to chyba bardziej jestem za ati, jakie jest wasze zdanie ?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.