x-kom hosting

Problemy po nieukończonej aktualizacji windowsa

Emi4322
utworzono
utworzono

Witam! Mam ogromny problem z laptopem Sony Vaio SVS1312G3EW. Po pierwszym włączeniu komp zaczął się aktualizować z windowsa 8 do 8.1, po czym stwierdził, że brakuje mu sterowników i zaczął przywracać 8, jednak laptop się rozładował i nie ukończył instalacji. Teraz sytuacja wygląda tak, że nie da się nic otworzyć, ani zainstalować. Komputer posiada tylko jeden dysk C:/ i kiedy próbuję go włączyć wyskakuje błąd sieciowy, natomiast we właściwościach pokazuje, że dysk ma 0 bajtów. Chciałam zrobić reinstalację windowsa, ale kiedy włączam "ustawienia", a następnie wciskam "zmień ustawienia komputera", wyskakuje na dwie sekundy koło zębate i włącza się pulpit kafelkowy. Na podobnym wątku znalazłam radę, żeby w wierszu poleceń wpisać: jednak komp tego nie przyjmuje. powershell -ExecutionPolicy Unrestricted Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $Env:SystemRoot\ImmersiveControlPanel\AppxManifest.xml Dodam, że moja wiedza na temat komputerów nie jest rozległa. Czy jestem w stanie to jakoś rozwiązać czy konieczny jest format z płyty lub pendrive'a? Wspomnę jeszcze, że jedyne, co działa to interet, który po dłuższym czasie i tak się rozłącza i możliwe jest jedynie przeglądanie stron

Pandi
komentarz
komentarz

Jeśli to nowy komputer, bez ważnych danych, proponuję format, masz jakiś nośnik z windowsem, czy jest na recovery?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.