x-kom hosting

"Popsute" menu.

Verc
utworzono
utworzono

Witam,

 

mam pewien problem z W10 :).

 

Otóż często używam komputera poprzez podłączenie kabla HDMI do telewizora i oglądam sobie YouTube oraz często usypiam komputer.

 

Po tych akcjach moje menu (także okienka kontekstowe po kliknięciu na ikonkę na pasku zadań, itp.) jest jakieś zepsute. Są poprzestawiane litery, symbole, oto zdjęcie tego:

aszTGMn.jpg

 

Muszę na czuja wyłączać komputer (po prostu pamiętam, że to druga opcja xd) i praktycznie nic nie mogę zrobić, bo wszystko jest pozamieniane.

Youki
komentarz
komentarz

System na czysto instalowany czy przez aktualizację ? 

Verc
komentarz
komentarz

Poprzez aktualizację.

Youki
komentarz
komentarz

Po akualizacji dużo osób ma dużo różnych dziwnych problemów. Jak nie masz nic do stracenia to proponowałbym zainstalować na czysto system.

Verc
komentarz
komentarz

W sumie to mam dużo danych, nie przeszkadza to aż tak bardzo, ale jednak miło byłoby to naprawić. Może da się jakoś? :) Może walić do supportu?

Youki
komentarz
komentarz

Kolejne wszystkie aktualizacje wgrane ?

 

Możesz profilaktycznie przeskanować system za pomocą programu MalwareBytes Anti Malware. 

Verc
komentarz
komentarz

W sumie trochę ciężko dostać się do kafelków bez znaków :) Zrobię to rano, bo teraz nie wyłączam komputera. Napiszę jutro i zobaczymy co i jak :)


Jedyna aktualizacja jaka była to coś zw. ze sterownikami graficznymi.

Jakieś pomysły, czy pisać do supportu?

Youki
komentarz
komentarz

Przeskanowałeś profilaktycznie ? 

Verc
komentarz
komentarz (edytowane)

A co ma mi to niby dać?

 

Zaraz to zrobię, chociaż już znam efekty ;)


Skanowanie wykryło zero zagrożeń oraz nie zlikwidowało problemu. Napisałem do supportu, zobaczymy co poradzą. Jak coś da radę, to napiszę tu, żeby inni mogli sobie poradzić w przypadku tego problremu.

Youki
komentarz
komentarz

Chciałem wykluczyć profilaktycznie ewentualne działanie szkodliwych programów czy coś.

 

Ale to wina z systemem, pewnie coś nie tak poszło podczas aktualizacji

Verc
komentarz
komentarz

Btw. po głupiej aktualizacji grafiki przez Windows Update na starcie systemu wykrzacza się AMD Catalyst Control Center, a tej aktualizacji nie mogę usunąć przez Windows Update ;)))  Dzięki :)

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.