x-kom hosting

Potrzebna pomoc przy wyborze monitora LCD 19'

qarx
utworzono
utworzono

Muszę do wtorku wybrać monitor LCD 19' 4x3 w sklepie: www.esc.pl . Niestety w tej chwili niedostępny jest w nim Benq FP93GP lub Belinea 1980 S1 (co gorsza tego pierwszego nie można nawet zamówić) czy możecie zaproponować parę modeli do użytku domowego: filmy, internet, edytor tekstu, czasem jakieś gry? Za pomoc daję +

Silent Hunter
komentarz
komentarz

Samsung SyncMaster SM940N 19" TFT 1280x1024 300cd/m2 700:1 2mshttp://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=37955w sklepie: www.esc.pl A dlaczego akurat w tym ?

qarx
komentarz
komentarz

To w nim zamierzam kupic cały zestaw. Zależy mi na tym, żeby kupić wszystkie jego części w jednym sklepie.

qarx
komentarz
komentarz

Falcon monitory, które proponujesz są wyposarzone w matrycę TFT TN. Czy ten rodzaj matrycy będzie odpowiedni do podanych wyżej zastosowań tj: filmy, internet, czasem gry? Kąty pod którymi obraz jest w pełni widoczny nie są dla mnie aż tak ważne jak jakość obrazu, odwzorowanie barw i brak smużenia.

falcon1984
komentarz
komentarz

Tu się zgodzę, ta Iiyama będzie lepsza od LG podanych przeze mnie.

Silent Hunter
komentarz
komentarz

SAm ją mam i juz wszystko na niej robilem od gier po programowanie i sprawdza sie znakomicie.

qarx
komentarz
komentarz

Czy ta Iiyama ma jakieś słabe strony? Może wiecie jak wygląda w porównaniu z Benq Fp93GP i Belineą 1980 S1.

Silent Hunter
komentarz
komentarz

JA mam ja 1,5 roku i nie ma żadnych wad . No jak świeci na nia słonce to widac kurz ale ... (to tylko kosmetyka).

Glośniki do niej dolaczone nie nadaja sie do użytku ;] Ale obraz .... miodzio.

qarx
komentarz
komentarz

Odświeżam temat. Postanowiłem zmienić sklep, w którym kupię monitor na www.gral.pl . Jest w nim dostępny Benq FP93GP. Który monitor polecacie w tej sytuacji?

qarx
komentarz
komentarz

Ten monitor ma dobre parametry. Jego jedynym śłabym punktem jest chyba odwzorowanie kolorów przez matrycę TN.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.