x-kom hosting

Dysk C

peyto666
utworzono
utworzono

Witam od dłuższego czasu coś zjada mi pamięć na dysku C. Gdy były już te 2-3 GB to ok, bo mi to nie przeszkadzało ale dzisiaj zeszło to 0 mb i waha się od tego 0 do 200. Nie wiem czy to wirusy czy jak ale sprawdzając wszystkie foldery na dysku c to mają one razem 38 GB a dysk ma 43 więc gdzie pozostałe 5? Proszę o szybką odpowiedź

quatium
komentarz
komentarz

Prawdopodobnie miejsce zajmują Ci pliki do przywracania systemu, plik przechowujący dane przy hibernacji (hiberfil.sys) lub plik stronicowania (pagefile.sys). Wszystkie pliki są ukryte.

Zmniejszanie pliku hibernacji: KLIK     

Zmniejszanie rozmiaru folderu plików przywracania: Panel sterowania > System i zabezpieczenia > System > Zaawansowane ustawienia systemu > zakładka Ochrona systemu > wybierasz dysk C: i klikasz Konfiguruj > klikasz Usuń (wtedy zostaną usunięte wszystkie punkty przywracania, wiec w razie jakiejś awarii nie można będzie przywrócić systemu) > Zmieniasz suwakiem rozmiar folderu.

Zmniejszanie pliku stronicowania: KLIK

peyto666
komentarz
komentarz

Zrobiłem to, było 2,4 GB wolnego miejsca teraz jest 1,9 i maleje.

quatium
komentarz
komentarz (edytowane)

W takim razie przeskanuj komputer Malwarebytes Anti-Malware i możesz ściągnąć program np. WinDirStat lub podobny i zobaczyć, co zajmuje najwięcej miejsca.

peyto666
komentarz
komentarz

Przeskanowałem, nic to nie dało, a miejsce cały czas ucieka.

quatium
komentarz
komentarz

możesz ściągnąć program np. WinDirStat lub podobny i zobaczyć, co zajmuje najwięcej miejsca

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.