x-kom hosting

Morele oszuści złodzieje, uwaga!

Gość
utworzono
utworzono

Witam dzisiaj się dopiero przekonałem że morele to chamy złodzieje i buraki same buraki.

Kupiłem nowy TV dostałem paczkę ale bez paragonu i gwarancji, od razu zgłosiłem to do morele to jakaś ciemna masa mi powiedziała że to nie możliwe że nie mam paragonu i żebym poszukał w pudełku, co lepsze nawet nie raczyli odpisać a na odpowiedź czekałem miesiąc, obecnie TV który zakupiłem się psuje bo się sam wyłącza nie działają głośniki i kolorystyka obrazu się zmienia nie polecam banda oszustów naciągaczy i buraków  :huh: 

Najlepsze jest to że dzięki mnie na tym forum dużo osób kupiło coś z tego sklepu, żałuję że wam go polecałem bo ten sklep zasługuje na likwidacje 
a forum powinno sobie poszukać prawdziwego partnera a nie bandy baranów i cymbałów zakłamanych złodziei i oszustów tyle w tym temacie :)
jak i forum tak i morele schodzi na psy  :jarek:

Marcinello22
komentarz
komentarz

Gościu nie denerwuj sie bo żylka ci peknie :*

Gość
komentarz
komentarz

kupiła biedula cebula telewizorek manta pewnie za czysta zlotych i teraz płacze xD

lukee8
komentarz
komentarz

Nawet jeśli kupił mante za 400zł to są to jego pieniądze na które być może ciężko zapracował.
Ma takie same prawa jak ten co kupuje telewizor za 10k.
Powinien dostać paragon gwarancje.
Morele to buraki.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

a skąd pewnosc ze koles nie zgubil paragonu?? wiem z doswiadczenia ze nie rzadko wersja klienta a prawda to dwie rozbieżne rzeczy

@Patryk@
komentarz
komentarz

Przecież masz dowód zakupu w wersji elektronicznej...

Wchodzisz w wszystkie zamówienia/rezerwacje i przecież tam pisze, że zamówienie zostało opłacone, masz podany nr listu przewozowego jak wpiszesz na stronie firmy kurierskiej to będzie pisać w statusie, że odebrałeś.

Możesz przecież sobie pobrać wydruk gwarancji, pro-formy, fakturę elektroniczną.

Nie musisz mieć paragonu, żeby zareklamować.

manieg
komentarz
komentarz

https://www.youtube.com/watch?v=Ql-xvkTEmqw

Sadysta
komentarz
komentarz

Ja w tm roku kupiłem tam ze 20-30 rzeczy i na żadną nie dostałem paragonu/gwarancji we wersji papierowej :P Wszystko trzeba sobie samemu wydrukować - może to i lepiej, bo niektóre paragony po jakimś czasie robią się białe :P

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Jako użytkownik tego portalu, czy nawet jakbyś był moderatorem tego forum, nie jesteś zobligowany do reklamowania morele.net. Ja na przykład zwykle opieram się na sklepie esc.pl

 

Nie mówię, że ESC jest lepsze, być może wielu także się przejechało na nich, ale nie czuję potrzeby reklamowania jakiegoś konkretnego sklepu. Myślę, że każdy z was powinien zakupować/odbierać sprzęt osobiście w sklepie. To samo dotyczy umów, wszystkie podpisywać w punkcie firmy, a nie przez telefon, czy listownie. Gdy kupujesz sprzęt, otwórz pudełko przy sprzedawcy, by sprawdzić choćby wizualnie, czy nie ma jakiś pęknięć, uszkodzeń wynikłych podczas transportu.

 

Pracowałem ongiś w centrum dystrybucyjnym Apple na Europę, w Holandii. Odniosłem wrażenie, że czasem delikatniej traktuje się półtusze w ubojni.

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Ale ja reklamowałem morele i to jest moje drugie konto bo do starego zapomniałem passów.. dzięki mnie setki dzieciaków coś u nich kupiło... co nie zmienia faktu że to są oszuści sam się o tym przekonałem 
a TV kupiłem Funai 42" za 1790zł hejterom powiem że teraz funai robi lepsze TV niż śmieszny LG zresztą jakiego bym nie kupił chu... was to obchodzi czy to za 400zł manta czy co :)

pisze mi tu na pw jakiś śmieszny helpdesk że da mi ostrzeżenie za złe słownictwo... (DAWAJ POWIEWA MI TO :D) dzieciaki podostawali moderatorów i inne gów...a teraz straszą

najlepsze jest to że jak ja pisałem tu posty to im mamusia pieluchy zmieniała... :)


a skąd pewnosc ze koles nie zgubil paragonu?? wiem z doswiadczenia ze nie rzadko wersja klienta a prawda to dwie rozbieżne rzeczy

Widać że masz coś z łepetyną nie tak jak Ci z morele, bo oni to samo mówili że "może pan zgubił" a ja im "może pan nie wsadził do pudełka" 2 miesiące czekania na paragon 


Dobrze że jestem YouTuberem i mam ponad 150 tyś subów... wszystkim napisałem żeby nie kupowali nic w morele.net :D zobaczymy ile im spadną dochody oszustom marnym :)
chciałem dodać że kupiłem z TV wiatrak do procka gdzie też nie dostałem paragonu ^^ a był w osobnym opakowaniu 


Przecież masz dowód zakupu w wersji elektronicznej...

Wchodzisz w wszystkie zamówienia/rezerwacje i przecież tam pisze, że zamówienie zostało opłacone, masz podany nr listu przewozowego jak wpiszesz na stronie firmy kurierskiej to będzie pisać w statusie, że odebrałeś.

Możesz przecież sobie pobrać wydruk gwarancji, pro-formy, fakturę elektroniczną.

Nie musisz mieć paragonu, żeby zareklamować.

No dzięki chłopie... gdyby nie Ty nie wiem co bym zrobił  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E  :E 
Przeczytaj co pisze w moim poście.....

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

Ja nie reklamowałem i nie reklamuję morele gdyż z zasady nie pracuję dla kogoś kto mi nie płaci, ani nie zatrudnia. W działach, w których się udzielam pojawia się kilku moderatorów i oni także częściej podają odnośniki do innych firm niż morele. Po prostu oni moderują za darmochę, często jeszcze udzielają się merytorycznie udzielając porad forumowiczom i za pewne szybciej zrezygnują z tej fuchy, niżby ktoś miał ich zmusić do reklamowania morele. Tobie polecam także nie angażować się gdy nic z tego nie masz. Dobrze o tym pamiętać również w prawdziwym życiu, bo można się wypruwać i nawet dziękuję nie usłyszeć. Zresztą, ludzie zwykle nie szanują czegoś co przychodzi im zbyt łatwo. Tutaj pomagam ludziom za free, w realu muszą mi płacić.

Gość
komentarz
komentarz

o kurcze , to jak ty taki mądry i sławny youtuber to my cie panie pszepraszamy - wybacz nam panie i błagamy cobyś o nas nic nie powiedzial na swoim koncie bo nam spadnie nie wiem co ale napewno nam spadnie

MasterYoghourt
komentarz
komentarz

@klopers

Pracujesz dla morele ?

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

o kurcze , to jak ty taki mądry i sławny youtuber to my cie panie pszepraszamy - wybacz nam panie i błagamy cobyś o nas nic nie powiedzial na swoim koncie bo nam spadnie nie wiem co ale napewno nam spadnie

Mądrzejszy od Ciebie skoro Ty nadal gnijesz na tym zacofanym forum które nawet ddosa by nie przetrwał którego bym zrobił :) więc pozdro 600 ziomuś i gnij tu dalej zamiast się rozwijać ;)


klopers33 jeszcze chciałem dodać że zawsze byłeś leszczem na tym forum który kopiował z internetu treści żeby komuś pomóc bo sam tego nie wiedziałeś 


Ja nie reklamowałem i nie reklamuję morele gdyż z zasady nie pracuję dla kogoś kto mi nie płaci, ani nie zatrudnia. W działach, w których się udzielam pojawia się kilku moderatorów i oni także częściej podają odnośniki do innych firm niż morele. Po prostu oni moderują za darmochę, często jeszcze udzielają się merytorycznie udzielając porad forumowiczom i za pewne szybciej zrezygnują z tej fuchy, niżby ktoś miał ich zmusić do reklamowania morele. Tobie polecam także nie angażować się gdy nic z tego nie masz. Dobrze o tym pamiętać również w prawdziwym życiu, bo można się wypruwać i nawet dziękuję nie usłyszeć. Zresztą, ludzie zwykle nie szanują czegoś co przychodzi im zbyt łatwo. Tutaj pomagam ludziom za free, w realu muszą mi płacić.

Bo to ******* forum jest :D admin frajer szuka darmowych moderatorów którzy nic nie mają za to zobacz ile teraz osób tutaj wchodzi... za czasów gdy ja pomagałem tu ludziom nie dałem rady przez cały dzień odpisywać na posty a teraz nikt nic nie pyta bo to dno dno i jeszcze raz dno :D

MasterYoghourt
komentarz
komentarz
klopers33 jeszcze chciałem dodać że zawsze byłeś leszczem na tym forum który kopiował z internetu treści żeby komuś pomóc bo sam tego nie wiedziałeś

Nie przesadzajmy, dużo ludzi tak robi, również ja. Zresztą, wolę wkleić cytat niż produkować się nad czymś co już ktoś napisał. Oczywiście wklejam źródło informacji, by nie podszywać się pod autora.

Sadysta
komentarz
komentarz

MasterYoghourt, przecież to rzecz oczywista, nie wiem po co dyskutujesz z tym kdm który krzyczy i wyzywa wszystkich w około.

Każdy kto przeczyta jego płacz to wie, że gościu zachowuje się jak  typowy "dzieciak".

lukee8
komentarz
komentarz

popcorn_stephen_colbert.gif

Sadysta
komentarz
komentarz

Ogólnie znalazłem ciekawy wątek z innego forum.

http://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=57060.0

Zgadnijcie kto ma taki sam numer gg jak ten oszust z foto niżej ? :D

 

03178124916635633745.png

lukee8
komentarz
komentarz

Tez zabawiłem sie w detektywa:D
Konto na Allegro http://allegro.pl/show_user.php?uid=21772643Przeczytajcie negatywy - sprzedaje zdjecia zamiast przedmiotów :D
Konto oczywiscie zawieszone. 
Miejscowość: Pruchnik

  • Dobra wypowiedź 1
Sadysta
komentarz
komentarz

hehe tym tropem nie szedłem, ale miejscowość się zgadza :DD Gościu na kilku forach podaje się za speca - wszystko wie i wszędzie pakuje swój numer gg - nawet w jakimś temacie o masturbacji podał swój numer gg aby ktoś się tam z nim skontaktował :DDD


Tu jest ciekawy wątek jak on się tłumaczy z tego przekrętu na allegro : http://forumprawne.org/prawo-karne/430754-allegro.html

 

Witam sprzedałem przedmiot na allegro dałem opis aukcji przedmiotu takim kolorem kremowym wpadający w biel, kupujący nie widział opisu i kupił przedmiot myśląc że to jest inny...
 

Gość
komentarz
komentarz (edytowane)

Mądrzejszy od Ciebie skoro Ty nadal gnijesz na tym zacofanym forum które nawet ddosa by nie przetrwał którego bym zrobił :) więc pozdro 600 ziomuś i gnij tu dalej zamiast się rozwijać ;)


klopers33 jeszcze chciałem dodać że zawsze byłeś leszczem na tym forum który kopiował z internetu treści żeby komuś pomóc bo sam tego nie wiedziałeś 


Bo to ******* forum jest :D admin frajer szuka darmowych moderatorów którzy nic nie mają za to zobacz ile teraz osób tutaj wchodzi... za czasów gdy ja pomagałem tu ludziom nie dałem rady przez cały dzień odpisywać na posty a teraz nikt nic nie pyta bo to dno dno i jeszcze raz dno :D

o kurcze mowisz twojego ddosa bym nie przetrwal no patrz strach sie bac, chcesz moje ip hackerze? czy ograniczasz sie jedynie do ustawienia tapety anonimowych?


u lala taki mlody a juz uslugi matrymonialne uswiadczal dla masturbatorow xDD : http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5461405


@klopers

Pracujesz dla morele ?

nie, mialem na mysli aby nic nie mowil o naszym forum :E

@kdm - jesli dla ciebie posty na forum sa wyznacznikiem czy ktos jest leszczem to moja rada jest taka zebys wyszedl na dwor i zobaczyl troche jak swiat wyglada :nieplacz:

Youki
komentarz
komentarz

Zamykam temat, bo schodzi on na poziom polskiego rządu wraz z osobistymi i nikomu niepotrzebnymi docinkami. 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.