x-kom hosting

Formatowanie z win 8.1 do win 7 możliwe?

Morgoth1994
utworzono
utworzono

Witam, posiadam system operacyjny windows 8.1.

Dowiedziałem się od kumpla mojego ojca (informatyka) że nie da się wstawić win 7 do win 8.1 bo mam za nowy laptop... Czy to jest możliwe??? Czy wali mi ścieme i śmiało mogę formatować bo takie coś nie istnieje?

Proszę jedynie o odpisywanie pewnych odp. a nie ja sformatuje a nowego systemu nie zainstaluje się... Strace gwarancje a i tak będe miał ten głupi win 8.1... 

Dzięki !

Pandi
komentarz
komentarz

Może zaktualizuj 8.1 do 10? Jeśli masz oryginalny system, to moim zdaniem warto zaktualizować do 10 (za darmo). Jest stablilny, posiada menu start, kwestia paru dni przyzwyczajenia :)

Gość
komentarz
komentarz

Pierwsze to sprawdź czy są w ogóle sterowniki dla windows 7 twojego laptopa .Duże prawdopodobieństwo że ich nie bo ten system był na siłę wciskany .Jeśli ojciec kumpla to sprawdził to ma rację

Ememens
komentarz
komentarz

Ja na laptopie mającym niecały tydzień z Win8.1 i UEFI właśnie instaluję Windows7, więc...

Morgoth1994
komentarz
komentarz

Nom popytałem w robocie i podobno to właśnie ten brak sterowników.

Do dupy troszkę a win 10 nie chce instalować bo podobno mogą sprawdzać zbyt wiele danych z mojego kompa. A cenie sobie prywatność.


No to chyba ten brak sterowników, ale muszę coś zrobić bo mam straszny problem z reklamami których nie da się zablokowac...

Pandi
komentarz
komentarz

No to zawsze można przesiąść się na linuxa.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.