x-kom hosting

Problem z przywracaniem systemu do ustawień fabrycznych

Beeen
utworzono
utworzono

Posiadam MSI GP70, komputer już trochę mam i zaczyna lekko mulić, chciałem go odświeżyć. I tu zaczynają się schody :(

Nie mogę tego zrobić z poziomu ustawień komputera.

Partycji Recovery nie posiadam.

gdy chciałem skorzystać z Narzędzia do tworzenia nośnika windowsa to niestety nie działało ono

 

potrzebuję pomocy, napiszcie co mógłbym zrobić :)

Pandi
komentarz
komentarz

Czy Twoj windows jest legalny? Co to znaczy, że nie możesz przywrócić systemu z poziomu ustawień komputera?

Beeen
komentarz
komentarz

System był instalowany w serwisie komputerowym u mnie w mieście więc nie mam 100% pewności co do oryginalności systemu (ale raczej myślę, że jest on oryginalny)

W windowsie 8 jest opcja USUWANIE WSZYSTKICH DANYCH I PONOWNE INSTALOWANIE SYSTEMU WINDOWS. Aby tam wejść: ustawienia>zmień ustawienia komputera>ogólne. Tam właśnie jest ta opcja o którą mi chodzi 
Pandi
komentarz
komentarz

Czy kupowałeś system do tego komputera, albo jak kupowałeś komputer to był na nim system? Masz naklejkę licencyjną pod laptopem?

Ta opcja przywracania nie działa? Co się dzieje jak chcesz to uruchomić?

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.