x-kom hosting

Ciągła praca głowicy dysku przy niektórych programach.

tabun69
utworzono
utworzono

Jeden z moich dysków z jakis powodwo od tak sobie pracuje nawet jak jets właczona tylko przeglądarka i jakies podstawowe programy użytkowe, które nawet w danym momencei nie są obciązone. Ciągle chrobocze coś, jak pdoczas renderingu plików. dodam że jakiś kwartał temu sprawdzałem wszystkie moje dyski i nie m bad sektorów czy temu podobnych.. Komputer po reistalacji 2 tyg temu.

Pandi
komentarz
komentarz

Nie przejmował bym się tym za bardzo. Z pewnością masz włączoną automatyczną optymalizację dysków, plus aktualizacje (jeśli komputer dopiero 2 tygodnie po instalacji systemu, to stawiał bym na to), plus to co sobie robi antywirus i inne procesy działające w tle. Wejdź w menedżer zadań, zakładka procesy i zaznacz kolumnę "Dysk", może tam zobaczysz co tak pożera Twój dysk. Ja często słyszę, że dysk zaczyna intensywnie pracować, jak nie używam komputera przez kilka minut.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.