x-kom hosting

Zmiana z 8 na 7.

Ememens
utworzono
utworzono

Cześć, kupiłem dziś laptopa z Win8 jednak mam Win7Ultimate i chciałbym zmienić system. Wystarczy, że włożę pendrive'a i zainstaluję? Dyski i wszystko podzieli domyślnie? Czy laptop wymaga instalacji sterowników do płyt, kart graficznych itd?

Youki
komentarz
komentarz

Wymaga instalacji.

 

Ale nie usuwaj partycji recovery.

Ememens
komentarz
komentarz

Nie mam oprócz tego płytek z systemem ani podstawowymi sterownikami. Skąd mam wiedzieć co zainstalować?

Youki
komentarz
komentarz

Na stronie producenta laptopa znajdziesz sterowniki. 

Ememens
komentarz
komentarz

Jak zainstaluję sterowniki do wszystko co mam wypisane w menedżerze urządzeń to powinno być dobrze?

baadnews
komentarz
komentarz

Lepiej zostaw sobie Windowsa 8 i zrób aktualizacje do 8.1 bo widać,że nie masz o tym pojęcia :)

Ememens
komentarz
komentarz

Widać, że ty masz pojęcie o odpowiadaniu w tematach. Tutaj nie było prośby o poradę tylko pytanie jak coś zrobić.

baadnews
komentarz
komentarz

Jeśli pytasz czy trzeba instalować sterowniki po instalacji Windowsa to jednak nie masz o tym pojęcia,jeśli nie wierzysz to przeczytaj 10 razy swojego pierwszego posta i może zrozumiesz o co mi chodzi.

Wciąż szukasz rozwiązania problemu? Napisz teraz na forum!

Możesz zadać pytanie bez konieczności rejestracji - wystarczy, że wypełnisz formularz.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego świadczenia usług i wygody użytkowników. Warunki przechowywania i dostępu do plików cookies możesz zmienić w ustawieniach przeglądarki.